Kiedy Wielkanoc 2021? Jaka pogoda w święta wielkanocne?

0

Powoli zbliżają się święta wielkanocne. Wszystko wskazuje na to, że - podobnie jak w zeszłym roku - to nie będą rodzinne święta. A jaka pogoda towarzyszyć będzie nam towarzyszyć?

Kiedy Wielkanoc 2021? Jaka pogoda w święta wielkanocne?
Jaka będzie Wielkanoc 2021? (Pixabay)

Do Wielkanocy nie zostało zbyt dużo czasu. W tym roku święta wielkanocne będziemy obchodzić już 4 i 5 kwietnia. W zeszłym roku Wielkanoc wypadła później - 12 i 13 kwietnia.

Doskonale pamiętamy, jak trudne to były święta. Wówczas rozpędzała się epidemia koronawirusa, a polski rząd wprowadził szereg ograniczeń, które doprowadziły do tego, że o rodzinnym spędzaniu czasu praktycznie nie było mowy.

Czy tym razem będzie podobnie? Na razie nie wiadomo, choć wiele wskazuje na to, że na liczne spotkania przy stole nie ma co liczyć. Najpewniej towarzyszyć nam będzie szereg restrykcji.

Wielkanoc 2021 - ważne daty

  • Niedziela Palmowa – 28 marca
  • Wielki Czwartek – 1 kwietnia
  • Wielki Piątek – 2 kwietnia
  • Wielka Sobota – 3 kwietnia
  • Niedziela Wielkanocna – 4 kwietnia
  • Poniedziałek Wielkanocny (Lany Poniedziałek) – 5 kwietnia.

Wielkanoc 2021. Jaka pogoda?

Przewidywania ekspertów wskazują na to, że święta wielkanocne będą pogodne. Ma być dość ciepło i słonecznie. Temperatura może sięgnąć nawet 14 stopni Celsjusza. Wiadomo jednak, że do świąt zostało jeszcze trochę czasu, więc i przewidywania dotyczące aury mogą się zmienić.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić