Kierowca audi nie udzielił pierwszeństwa. Horror na drodze

106

W Jaworznie na DK 79 doszło do tragicznego wypadku. W jego wyniku zginął 45-letni kierowca. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Kierowca audi nie udzielił pierwszeństwa. Horror na drodze
(Policja)

Na drodze krajowej nr 79 w Jaworznie doszło do tragicznego zderzenia. 45-latek kierujący audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo na 63-letniej kobiecie jadącej w skodzie. Ta, rozpędzona, uderzyła z impetem w bok samochodu od strony kierowcy. Niestety siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Inne osoby biorące udział w wypadku przeżyły. Pasażerka audi nie odniosła żadnych obrażeń. Kierująca skodą z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do jaworznickiego szpitala. Tam udzielono jej niezbędnej pomocy. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z drogówki. Prace nadzorowali prokurator i Komendant Miejski Policji w Jaworznie. Na miejscu obecny był również technik kryminalistyki. Przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w postępowaniu.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek, wyobraźnię za kierownicą i przestrzeganie przepisów drogowych!!! Pamiętajmy o wzajemnym szacunku, pamiętajmy o kulturze na drodze, pamiętajmy, że życie mamy tylko jedno - apeluje śląska policja na swojej stronie internetowej.
Zobacz także: Spadający głaz. Świadkowie tego zdarzenia byli w szoku
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić