aktualizacja 

Kierowca nakrył kobietę na cmentarzu w Wielki Piątek. Musiał zareagować

39

Wczesny rankiem w Wielki Piątek uwagę kierowcy w miejscowości Czarne Dolne w gminie Gardeja zwróciła starsza kobieta, która ukradkiem wynosiła worki z lokalnego cmentarza. Mężczyzna zainterweniował i doszło do obywatelskiego zatrzymania.

Kierowca nakrył kobietę na cmentarzu w Wielki Piątek. Musiał zareagować
cmentarz/ zdjęcie ilustracyjne (Adobe Stock)

Do nietypowej sytuacji doszło, 29 marca w Wielki Piątek przed godziną 6 rano, gdy jeden z mieszkańców z okna swojego samochodu zwrócił uwagę na niecodzienny o tej porze widok.

Mężczyzna jadący do pracy zauważył zaparkowany przed cmentarzem samochód osobowy i zmierzającą do niego z dużym workiem kobietę. Wczesna godzina i gabaryt wynoszony z cmentarza zaniepokoił mężczyznę, który postanowił zainterweniować - relacjonuje pomorska policja.

Niewiele myśląc, mężczyzna wysiadł ze swojego pojazdu i zaintrygowany ruszył w stronę kobiety. Ponieważ nie uzyskał od niej jednoznacznego i przekonywującego wyjaśnienia co do celu wizyty na cmentarzu i zawartości tajemniczego worka - doszło do obywatelskiego zatrzymania, po którym mężczyzna zawiadomił policję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co się dzieje z grobem, za który nikt nie wniesie opłaty?
Okazało się, że ujęta przez niego kobieta ukradła z cmentarza wiązanki leżące na grobach. Mężczyzna natychmiast zadzwonił po policjantów, którzy przyjechali na miejsce -tłumacza policjanci.

Ujęta przez mężczyznę 55-letnia mieszkanka Grudziądza w rozmowie z policjantami, początkowo wszystkiemu zaprzeczyła, jednak w trakcie czynności wykonywanych na miejscu, ostatecznie przyznała się do kradzieży.

Okazało się, że jej łupem padły kwiaty z wiązanek leżących na grobach. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci ukarali 55-latkę mandatem karnym.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić