Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Kierowca TIR-a nagrany. Oburzeni ludzie domagają się jednego

87

W internecie zawrzało. Do sieci trafił film, na którym widać, że kierowcy TIR-a spieszyło się do tego stopnia, że wyprzedzał w miejscach zabronionych. Oprócz tego "leciał na czołówkę", zmuszając kierowców jadących z naprzeciwka do zjazdu na pobocze. Zdarzenie miało miejsce w Kozach na ul. Bielskiej.

Kierowca TIR-a nagrany. Oburzeni ludzie domagają się jednego
Pirat drogowy (YouTube)

Wariatów na drogach nie brakuje. Świadczy o tym m.in. najnowszy film, który trafił do sieci.

Został zarejestrowany kamerą samochodową jednego z kierowców, który również wtedy uczestniczył w ruchu drogowym. Miejscem zdarzenia była ul. Bielska w Kozach w woj. śląskim.

Na nagraniu, które zostało opublikowane na profilu Bielskie Drogi widać, że kierowcy TIR-a spieszyło się do tego stopnia, że wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. To jednak nie wszystko. Oprócz tego pirat drogowy dosłownie "leciał na czołówkę", a kierowcy jadący z naprzeciwka, przerażeni jego zachowaniem musieli zjeżdżać na pobocze.

Internauci zbulwersowani

Nagranie trafiło do sieci i zbulwersowało internautów. Rozjuszeni wylali lawinę komentarzy.

Odnoszę wrażenie, że kierowcy na tego typu pojazdy, to muszą podczas egzaminu wygrać z egzaminatorem w kółko-krzyżyk i umieć policzyć do trzech... - ironizował jeden z użytkowników serwisu YouTube.
Za te manewry prawko z automatu powinien stracić dwa razy. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych i to w odstępie czasu, powinno się osobno liczyć - wtórował drugi.
Za takie coś, to już nie mandaty, tylko całkowita i dożywotnia utrata uprawnień powinna być, może wtedy by się jeden z drugim zastanowił przed akcją - dodał trzeci.
Brak słów na takiego głąba! Faktycznie powinien być pozbawiony prawa jazdy - napisała z kolei internautka.

Też jesteście zbulwersowani? Rzeczywiście kary powinny być surowsze?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić