Kobieta czytała dziecku Biblię do snu. Zginęła od strzału w głowę

46

Melanie Yates układała swoją młodszą córkę do snu. Właśnie czytała dziewczynce fragment Biblii, gdy nagle upadła na podłogę. Następnego dnia 23-latka zmarła w szpitalu. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że młoda mama zmarła w wyniku zabójstwa.

Kobieta czytała dziecku Biblię do snu. Zginęła od strzału w głowę
Melanie Yates osierociła dwoje małych dzieci (Facebook)

Jak relacjonuje Fox News, dramat Melanie Yates rozegrał się w miejscowości Zion w stanie Illinois. 23-latka była z zawodu pielęgniarką. Osierociła dwoje dzieci, z których młodsze ma zaledwie siedem miesięcy.

Zabójstwo młodej mamy. Otrzymała strzał na oczach córki

Lekarze, którzy zajęli się Melanie Yates po przyjęciu do szpitala, odkryli, że w głowie 23-latki znajdował się pocisk. To właśnie obrażenia spowodowane postrzałem były przyczyną śmierci pielęgniarki. Lam Calderon, matka zmarłej, nie kryje rozpaczy z powodu tragedii.

Moja córka została postrzelona w głowę, gdy czytała Biblię swojej najmłodszej, 7-miesięcznej córce, przygotowując ją do snu. To nierealne – mówiła Lam Calderon w rozmowie z Fox News.
Zobacz także: Zobacz też: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci
Każdy, kto znał Lanie [zdrobnienie od Melanie – przyp. red.], wie, że kochała Jezusa Chrystusa każdą cząstką swojego jestestwa. Nie ma wątpliwości, że w tej chwili jest już w niebie. Ale my na ziemi bardzo za nią tęsknimy – wtórował jej Stephan Calderon, brat ofiary (Fox News).

W toku śledztwa policjanci znaleźli w okolicy, w której mieszkała Yates i jej bliscy, łuski po nabojach. Funkcjonariuszom na razie nie udało im się jednak wytypować podejrzanych.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić