Kocia gwiazda TikToka nie żyje. "Na końcu byłam tylko ja i ona"

15

Tragiczne doniesienia ze świata mediów społecznościowych. Nie żyje kotka Pot Roast. Zwierzę było uwielbiane przez miliony internautów na TikToku. Informację o śmierci przekazała właścicielka.

Kocia gwiazda TikToka nie żyje. "Na końcu byłam tylko ja i ona"
Właścicielka kotki zamieściła poruszające nagranie wideo (TikTok)

Pot Roast chorowała od pewnego czasu. Właścicielka kotki informowała jej fanów na TikToku o wizytach u weterynarza i przeprowadzanych tam zabiegach. Od pewnego czasu podkreślała, że nie wie jak dużo czasu zostało zwierzakowi. Na ostatnim wideo przed śmiercią napisała, że Pot przeszła dwie transfuzje oraz niestabilny poziom cukru w organizmie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Ukochana kotka odeszła 16 lutego o 11:47 w klinice weterynaryjnej. Jej właścicielka opublikowała niedługo później wideo, na którym pokazała ostatnie chwile życia Pot, które spędziła w jej ramionach. Autorka nagrań podjęła decyzję o uśpieniu kotki po tym, jak zobaczyła rano, że ta nie ma siły już dalej walczyć. Po przeprowadzeniu zabiegu kobieta nie ukrywała swoich łez i ogromnego smutku.

Mój maleńki ptaszek odleciał o 11:47 dzisiaj rano - napisała właścicielka kotki.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Gwiazda TikToka

Pot była uwielbiana w mediach społecznościowych. Konto poświęcone kotce na TikToku obserwowało ponad 939 tysięcy osób. Najpopularniejsze z zamieszczanych tam nagrań wideo oglądały miliony internautów. Pomimo informacji dot. złego stanu zdrowia kotki wielu wierzyło, że ta wyzdrowieje dlatego informacja o jej śmierci była wyjątkowo bolesna dla jej obserwatorów.

Moje kondolencje. Byłaś niesamowitą kocią matką - napisała komentująca.
Bardzo, bardzo smutna wiadomość - skomentowała internautka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić