Robert Czykiel| 

Koronawirus w Polsce. Obrazki i krzyże na czas pandemii. Nowa oferta w sklepie Tadeusza Rydzyka

104

Były już maseczki i przyłbice ochronne, a teraz pojawiła się nowa oferta dla wiernych. W sklepie należącym do fundacji ojca Tadeusza Rydzyka pojawiły się obrazki i krzyże.

Koronawirus w Polsce. Sklep Tadeusza Rydzyka zarabia na epidemii
Koronawirus w Polsce. Sklep Tadeusza Rydzyka zarabia na epidemii (ONS)

Księgarnia fundacji "Nasza przyszłość" próbuje zarobić na pandemii koronawirusa. Niedawno w asortymencie pojawiły się maseczki i przyłbice ochronne. Na tym jednak nie koniec, bo w ofercie pojawiły się kolejne przedmioty dla wiernych.

"Super Express" informuje, jednym z nich są obrazki z wizerunkiem krzyża oraz modlitwą o Bożą ochronę przed epidemią. Mniejsza wersja kosztuje 1 zł, ale można także kupić obrazek do powieszenia na ścianie w cenie 14 zł.

Módl się słowami potężnej modlitwy, za sprawą której wyprosisz łaskę obrony przed groźbą choroby dla siebie, twoich bliskich a także całej Ojczyzny - czytamy w opisie produktu.

Koronawirus w Polsce. W sklepie Rydzyka są nawet krzyże

To jednak nie wszystko. W ofercie jest także drewniany krzyż św. Zachariasza za 22 zł. Kolejny produkt na czas epidemii to kieszonkowy modlitewnik z litaniami do św. Rocha i św. Rozalii, którzy są patronami chroniącymi od zarazy. Koszt to prawie 10 zł.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest przewodniczącym rady fundacji "Nasza przyszłość". Kilka tygodni temu duchowny apelował do wiernych o wsparcie finansowe, bez którego Telewizja Trwam i Radio Maryja mogą zakończyć działalność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić