aktualizacja 

Krystyna Pawłowicz poleca pracę w zakładzie pogrzebowym

297

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny udzieliła się na Twitterze. Odpowiedziała na wiadomość Marcina Kierwińskiego, który zacytował wyniki sondażu dotyczącego niezależności Trybunału Konstytucyjnego. W odpowiedzi Pawłowicz wysłała Kierwińskiemu wymowne ogłoszenia o pracy.

Krystyna Pawłowicz poleca pracę w zakładzie pogrzebowym
Krystyna Pawłowicz (PAP, Leszek Szymański)

"Rzeczpospolita" opublikował sondaż, z którego wynika, że większość Polaków nie ufa Trybunałowi Konstytucyjnemu. Aż 50,7 proc. ankietowanych odpowiedziała, że ta instytucja jest zależna od obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. 14,3 proc. wskazało, że Trybunał jest raczej niezależny, natomiast 22,1 proc. twierdzi, że nie jest w ogóle zależny.

Pawłowicz wysyła posła do pracy do zakładu pogrzebowego

Te dane poseł Marcin Kierwiński opublikował na Twitterze z dopiskiem nawiązującym do Julii Przyłębskiej.

Jedynie 22 proc. Polaków uważa, że Trybunał Konstytucyjny jest niezależny od PiS. I to idealnie podsumowuje kulinarną karierę Pani Julii - napisał.

Na wpis posła błyskawicznie zareagowała Krystyna Pawłowicz. Do swojego postu dodała zdjęcia ogłoszeń o pracę m.in. z zakładu pogrzebowego oraz dotyczącego pasienia krów.

Panie Kierwiński, idealnym podsumowaniem pana szkodliwej dla Polski kariery byłoby skorzystanie przez pana z jednej z tych, idealnych dla pana, ofert pracy na świeżym, lub mniej świeżym powietrzu…Czas na pana relaks.. - napisała Pawłowicz.

To nie był jednak koniec tej wymiany zdań. Poseł szybko zripostował atak. "Każdym swoim wpisem i wypowiedzią potwierdza Pani jedynie opinię, że powinna Pani rezydować w zupełnie innym miejscu, niż TK" - odpisał.

Psie głosy nie idą pod Niebiosy... Agresorom wolno obrażać i wzywać do obalania konstytucyjnego ustroju RP, szczuć na TK i inne organy państwa, a atakowanym nie wolno się bronić…Tak? Wracaj pan do pożytecznej pracy... Oferty przesłałam wyżej - odpisała Pawłowicz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Dymisja Borisa Johnsona. To może wpłynąć na pomoc Ukrainie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić