Krzysztof Jackowski zobaczył najbliższe miesiące. "Cieszmy się tym, co jest". Będzie o wiele gorzej

11

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Podczas ostatniej transmisji na żywo na kanale YouTube podzielił się swoimi wizjami na temat pogody na najbliższe letnie miesiące.

Krzysztof Jackowski zobaczył najbliższe miesiące. "Cieszmy się tym, co jest". Będzie o wiele gorzej
Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. (YouTube)

Jasnowidz Krzysztof Jackowski co kilka dni organizuje na YouTube transmisje na żywo, podczas których odpowiada na pytania widzów i dzieli się z nimi swoimi wizjami. W ostatniej audycji jasnowidz poinformował słuchaczy jakiej aury pogodowej możemy spodziewać się w wakacje.

Mamy zimno, w końcu przyjdzie lato, ale powiem państwu, że czasami taka myśl mnie nachodzi, że wszystko jest myślą, że nastawienie psychiczne społeczne może powodować coś w naturze. To jest bardzo prawdopodobne, zwróćmy uwagę, że od roku mamy napiętą sytuację, wiosna się popsuła, właściwie przeszła nam mimo chodu, w chłodnym tego słowa znaczeniu. Nastawienie nasze może wpływać, globalne nastawienie, może wpływać na naturę - mówił jasnowidz.

Jeden ze słuchaczy podczas transmisji zapytał jasnowidza z Człuchowa jaka pogoda będzie w Polsce w lato 2021. Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. Jego zdaniem lato będzie upalne, ale bardzo krótkie, dlatego radzi korzystać ze słonecznych dni, kiedy w końcu przyjdą.

Moja znajoma jeszcze zimą zapytała mnie jakie będzie lato i przypomniała mi to co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne. I jest fatalne. Powiem wam tak: lato z powodu lipca i sierpnia kojarzy mi się... prawdziwe lato będzie krótkie i bardzo upalne. Będzie upał, ale krótki. Ale taki upał ostry. Potem ponownie wrócą deszcze i brzydkie pogody. Jak zaczną się upały to cieszmy się tym okresem - mówi Jackowski.
Zobacz także: Pogoda na lato. Jaki miesiąc najlepszy na wakacje? Wskazanie z IMGW
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić