Krzysztof Krawczyk nie unikał romansów. Tak wspomina go pierwsza żona

15

Życie miłosne Krzysztofa Krawczyka było dość burzliwe. Ten wielki artysta miał aż trzy żony i przez pewien czas swojego życia nie stronił od romansów. Pewnego dnia został przyłapany na gorącym uczynku przez pierwszą małżonkę.

Krzysztof Krawczyk nie unikał romansów. Tak wspomina go pierwsza żona
Krzysztof Krawczyk (AKPA)

Krzysztof Krawczyk zmarł na początku kwietnia. Jego stan znacznie się pogorszył tuż po opuszczeniu szpitala, gdzie pokonał koronawirusa. Śmierć tego wielkiego artysty była dużym ciosem dla bliskich i fanów.

Krawczyka wspomina wiele osób. Pojawiają się nawiązania zarówno do pozytywnych wydarzeń z jego życia, jak i do takich, których muzyk raczej nie chciałby rozpamiętywać.

Powszechnie wiadomo, że artysta niegdyś uganiał się za kobietami. Jego pierwsza żona Grażyna Krawczyk ujawniła, że kiedyś nakryła go na zdradzie z Haliną Żytkowiak, z którą de facto później wziął ślub.

Złapałam ich. Krzysztof był u niej w pokoju. Nie nakryłam ich w łóżku, ale wparowałam do niej do pokoju i zapytałam: "Gdzie jest Krzysztof?". Krzysztof był w łazience. I wszystko się posypało - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Starali się o dziecko

Pierwsza małżonka Krzysztofa Krawczyka powiedziała też, że męża nakryła na zdradzie w okresie, w którym starała się z nim o dziecko. Ostatecznie "Halinka była szybsza" - wcześniej zaszła w ciążę.

Mimo tego nieprzyjemnego incydentu Grażyna Krawczyk pozytywnie wspomina muzyka. Nie może powiedzieć złego słowa na jego temat.

Złego słowa nie dam na niego powiedzieć. Nigdy w życiu niczego złego mu nie życzyłam. Był w porządku facetem, a że kochał kobiety... - dodaje.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić