Ktoś zakpił z Godek. Pokazała wyciąg z konta bankowego

1120

- Dostaliśmy dzisiaj taką wpłatę od jakiegoś nieprzyjaciela Fundacji - napisała w czwartek rano na Facebooku Kaja Godek. I pokazała sumę - całe 0,01 zł. W dopisku "darczyńca" napisał: "na doedukowanie się".

Ktoś zakpił z Godek. Pokazała wyciąg z konta bankowego
Kaja Godek pokazała, ile wpłacił "nieprzyjaciel fundacji" (Getty Images, Facebook)

Godek pokazała w czwartek, jaka kwota wpłynęła na konto Fundacji Życie i Rodzina. "Nieprzyjaciel" wpłacił 1 grosza i zaznaczył, że to "na doedukowanie się". Pod postem aktywistka wkleiła wycinek z konta bankowego na dowód.

Dostaliśmy dzisiaj taką wpłatę od jakiegoś nieprzyjaciela Fundacji... No coż... Obrona życia i rodziny nie każdemu się podoba, a niektórzy już naprawdę nie mogą powstrzymać swojej frustracji - stwierdziła Godek.
Jeśli z kolei Państwu po drodze z działaniami naszej organizacji, to zapraszam do przekazywania wsparcia finansowego - nie otrzymujemy żadnych publicznych grantów, dotacji ani zapomóg, prowadzimy wszystkie akcje wyłącznie dzięki Państwa pomocy - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pod postem zawrzało. "Niech każdy taki głupek wpłaci tyle, a będą miliony", "Może się odważnie przedstawi. Za to na doedukowanie lewaków nie starczy budżetu Państwa" - pisali sympatycy Kai Godek.

Swój post Godek uzupełniła o numery kont, na które można wpłacać pieniądze. Podziękowała też za wszelkie wsparcie.

Fundacja Życie i Rodzina to organizacja non-profit. Jak sami o sobie piszą "Działamy po to, aby każde dziecko miało prawo do narodzin. Dajemy odpór homoideologii". To z kolei budzi bunt i sprzeciw środowisk lewicowych.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić