Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 

Kwaśniewski walczy o powrót do zdrowia. Córka mówi, jak się czuje

51

W 2023 roku Aleksander Kwaśniewski przeszedł operację kolana. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Były prezydent cały czas nie doszedł do pełnej sprawności. Jego córka Aleksandra zdradziła teraz, jak się czuje.

Kwaśniewski walczy o powrót do zdrowia. Córka mówi, jak się czuje
Kwaśniewski walczy o powrót do zdrowia. Córka mówi, jak się czuje (Youtube)

Przypomnijmy, że Aleksander Kwaśniewski w lipcu 2023 roku przeszedł zabieg ostrzyknięcia kolana. Zabieg miał wzmocnić stawy byłego prezydenta na nadchodzący sezon narciarski. Niestety, nie wszystko poszło po myśli 69-latka. Pojawiły się poważne komplikacje. Doszło do zakażenia.

Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, jako człowiek zdrowy, a dwie godziny później już nie mogłem wstać z fotela! Musiałem prosić mojego oficera ochrony, żeby kupił mi kule - mówił w październiku 2023 roku były prezydent dziennikarzom "Super Expressu".

Stan zdrowia byłego prezydenta szybko się pogorszył. Kwaśniewski musiał poddać się operacji. Walka z bakterią, która zainfekowała kolano, trwała jeszcze długo po zabiegu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kohut do prezydenta: "Niech pan wyciągnie filok i szrajbnie"
Jestem na etapie podwójnej rehabilitacji. Z jednej strony rehabilitacja kolana, żeby odzyskać sprawność. Z drugiej strony doprowadzenie organizmu do porządku po tej kuracji antybiotykowej, która była strasznie obciążająca - dodał Kwaśniewski.

Aleksandra Kwaśniewska o zdrowiu ojca

Na temat stanu zdrowia Kwaśniewskiego wypowiedziała się jego córka Aleksandra. 43-latka w rozmowie z "Pomponikiem" zdradziła, że z kolanem jej taty nadal nie jest najlepiej.

Z tym kolanem tata walczy bardzo od dłuższego czasu - powiedziała Kwaśniewska.

Reporter dopytywał, czy jej tata, mimo kontuzji, wrócił już do pracy. Okazało się, że mimo urazu cały czas podejmuje obowiązki zawodowe.

On wrócił już dawno. Ale jest to jakiś tam dłuższy temat - ucięła stanowczo Aleksandra Kwaśniewska.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić