Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Lego i IKEA połączyło siły. Giganci stworzyli niezwykły produkt

1

Dwie wielkie marki postanowiły podjąć współpracę. Lego i IKEA stworzyły wspólnie kolekcję klocków BYGGLEK. To coś zupełnie niezwykłego.

Lego i IKEA połączyło siły. Giganci stworzyli niezwykły produkt
Lego i IKEA łączą siły (IKEA Polska (YouTube))

Giganci postanowili zaproponować bardzo ciekawe rozwiązanie. Polega ono na tym, że klocki służą zarówno do budowania, jak i przechowywania. Brzmi fantastycznie, prawda?

Kolekcja BYGGLEK będzie dostępna od 1 października we wszystkich sklepach IKEA. Zamówimy ją również za pośrednictwem internetu.

Klocki BYGGLEK mają charakteryzować się prostotą i funkcjonalnością. Ta kolekcja jest odpowiednia zarówno dla młodszych, jak i starszych osób.

Zobacz także: Kolekcja BYGGLEK od IKEA i Grupy LEGO - video2

Lego i IKEA łączą siły. To dopiero początek?

Współpraca IKEA i Lego została zapoczątkowana dwa lata temu. Niebawem będziemy natomiast obserwować pierwsze efekty tej kooperacji. Co ciekawe, jakiś czas temu doszło do wpadki i zestaw klocków IKEA Lego Bygglek trafił do sklepów IKEA w Niemczech, dzięki czemu dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat tej kolekcji.

Można się domyślać, że wspólnych projektów Lego i IKEA będzie więcej. Wiele pewnie zależy od tego, czy kolekcja BYGGLEK będzie notować dobre wyniki sprzedażowe.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić