Lubelskie. Spacerował wzdłuż rzeki. Dokonał strasznego odkrycia

54

Przypadkowy przechodzeń dokonał dramatycznego odkrycia w rzece w miejscowości Romaszki (woj. lubelskie). Na wodzie unosiły się zwłoki. Policja ustala okoliczności śmierci osoby.

Lubelskie. Spacerował wzdłuż rzeki. Dokonał strasznego odkrycia
Zwłoki w rzece na Lubelszczyźnie. Zdj. ilustracyjne (YouTube)

Po godzinie 14 w czwartek służby ratunkowe otrzymały niepokojące zawiadomienie. Przypadkowa osoba przechodząca w pobliżu rzeki w miejscowości Romaszki w powiecie bialskim zauważyła człowieka unoszącego się na wodzie - podaje portal lublin112.pl. Mężczyzna nie dawał oznak życia.

Dramat na Lubelszczyźnie

Na miejsce przybyła straż graniczna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Niestety na pomoc mężczyźnie było już za późno. Ratownicy stwierdzili jego zgon. Strażacy wyciągnęli zwłoki na brzeg.

Policjanci pod nadzorem prokuratura przeprowadzili oględziny ciała i miejsca jego znalezienia. Jak ustalono, zwłoki należą do 54-letniego mieszkańca sąsiedniej gminy Wisznice.

Według ustaleń policjantów na ciele nie zaobserwowano śladów wskazujących na udział w śmierci osób trzecich i przestępcze działanie. Obecnie prowadzone są czynności mającego na celu ustalenie szczegółowych okoliczności śmierci mężczyzny.

Zobacz także: Przemyca imigrantów do Europy. Zarabia nawet 100 tysięcy dolarów rocznie
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić