Wróć na
Aldona Brauła
|

Makabryczna akcja policji. Oddali do rannego 31 strzałów w ciągu 3 sekund

60
Podziel się

Sześciu policjantów z Bostonu zostało oskarżonych o zabójstwo 41-letniego mężczyzny. Strzelili do niego aż 31 razy w ciągu 3 sekund, gdy ten leżał bezbronny na ziemi.

Makabryczna akcja policji. Oddali do rannego 31 strzałów w ciągu 3 sekund
(YouTube)
bCYIVvXF

Do zdarzenia doszło w lutym tego roku. Policja bostońska otrzymała zgłoszenie o uzbrojonym człowieku w okolicach szpitala Brigham and Women’s Hospital.

Funkcjonariusze natychmiast przybyli na miejsce. Jeden z nich wyciągnął broń. Mężczyzna stojący pod szpitalem również wyciągnął pistolet i strzelił. Policjant oddał strzał, a następnie potknął się i przypadkiem ponownie strzelił, trafiając domniemanego napastnika w oko.

Okazało się, że postrzelony mężczyzna to szpitalny woźny Juston Root. Próbowała mu pomóc ratowniczka, ale policjanci jej nie pozwolili. Ranny upadł na ziemię, a w tym czasie funkcjonariusze zaczęli do niego strzelać. W ciągu 3 sekund oddano 31 strzałów.

bCYIVvXH

Tęczowa flaga w szkole? Ostra reakcja ministra edukacji

W trakcie dochodzenia wyszło na jaw, że policja miała wyłączone kamery na mundurach. Ponadto zaraz po oddaniu strzałów zaczęli w wulgarny sposób komentować śmierć woźnego, mówiąc m.in. "Tak, zabiłem tego sku...na" i "opróżniłem na niego swój magazynek".

Broń, którą miał Root okazała się być plastikowym pistoletem do paintablla. Mężczyzna był leczony psychiatrycznie, miał chorobę afektywną dwubiegunową i zaburzenia schizoafektywne i właśnie dlatego nosił ze sobą pistolet.

To rodzina zabitego wniosła oskarżenie. Śledztwo, które przeprowadzone po zdarzeniu przez prokuraturę miało wykazać, że oddanie strzałów przez policjantów było uzasadnione.

bCYIVvXN

Suffolk DA Releases Video Of Feb. 7 Shooting Outside Brigham And Women's Hospital

Czytaj także:

bCYIVvYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(60)
menhir
miesiąc temu
wnioskuję, że zastrzelony nie był afroamerykaninem bo jakoś nie bylo słychać o zamieszkach i klękaniu przed łobuzami.
W Londynie
miesiąc temu
"Wyciągnął pistolet i strzelił do policjanta". W mieście zamachów :) Rodzina teraz oburzona, ale nie zajmowali sie chorym psychicznie krewnym i pozwolili mu nosić broń "miał zaburzenia schizoafektywne i właśnie dlatego nosił ze sobą pistolet."!
ulubieniec
miesiąc temu
Następnym razem, niech pójdzie strzelać do redakcji Wup. Nikt mu złego słowa nie powie, nawet kawkę mu dadzą i wesprą w jego pasjach :)
bCYIVvYj
GOSC
miesiąc temu
A MÓWIĄ ZE NASZA POLICJA JEST BRUTALNA BO PRZENOSI DEMONSTRANTÓW LGBT Z JEDNEGO KOŃCA ULICY NA DRUGI.BUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Brawo
miesiąc temu
Nie makabryczna tylko skuteczna. Jeden błąd, za wolno wyciągał broń policjant i dał do siebie strzelić.
Najnowsze komentarze (60)
widz
miesiąc temu
brawo dla policji... wyciągnął broń i to wszystko....czekamy na demonsrtacje... chyba ze to biały , to nikogo nie obchodzi
ewa
miesiąc temu
Tam policja strzela do człowieka atakującego policjanta kijem od flagi, czy wymachującego portfelem lub telefonem. Lepiej strzelić niż się upewniać bo upewnianie tam może kosztować twoje życie.
PODEJRZENIE
miesiąc temu
Widocznie zanim zostali policjantami, chodzili do tej szkoły... w której woźny do nich strzelał z panintballa, jak byli niegrzeczni, potem po latach przyjechali pod byle pretekstem i go zamordowali bezkanie... Sprawdźcie, czy tych 6ciu chodziło do tej szkoły...
SMUTNE
miesiąc temu
"Śledztwo, które przeprowadzone po zdarzeniu przez prokuraturę miało wykazać, że oddanie strzałów przez policjantów było uzasadnione." Tylko dlaczego celowo mieli wszyscy powyłączane kamery??? Po to, by śledztwo celowo wykazało, że strzelanie do bezbronnego człowieka, było uzasadnione, a nie było. BO TO BYŁ MORD, a w mundurach, to mordercy. Dlaczego nie podajecie, co to była za interwencja???
SMUTNE
miesiąc temu
" policja miała wyłączone kamery na mundurach. " - w celu bezkarnego dokonania morderstwa, 6 morderców w mundurach, to była egzekucja jak tych z SS, "nigdy więcej bestialstwa" - to tylko puste, nic nie znaczące słowa...
gość
miesiąc temu
Pogratulować skuteczności policji...
Leczcie się
miesiąc temu
Może byście zaczęli zatrudniać w tej redakcji, jakiś dorosłych. I najlepiej bez renty inwalidzkiej z powodu wzroku. Nie "oddali do rannego...", tylko bronili się przed dorosłym facetem, który na widok umundurowanych policjantów wysiadających z oznakowanego radiowozu, wyjął broń i zaczął do nich strzelać!!!
fds
miesiąc temu
strzelil to policjanta, a potem oni go zastrzelili, faktycznie brutalna ta dzisiejsza policja!
bCYIVvYb
e dek
miesiąc temu
no to teraz panowie do paki !!!
Marcin
miesiąc temu
I co z tego, że był chory psychicznie? Psychicznie chory człowiek może zabijać? Miał broń, celował w policje, nie ma tematu. Do widzenia. Inna gadka byłaby gdyby miał prawdziwą broń i zabiłby kogoś.
oli
miesiąc temu
I tak się wywiną. Jak u nas
Irman
miesiąc temu
Policjanci...na calym Swiecie... wymagaja Opieki Psychiatryczno....duchowej . Rodzimi poliniaccy... opieki zoologicznej...bo Dusza jak "boa dusiciele " na oczach przerazonych widzow (miasta slaskie) .
HWDP
miesiąc temu
CIARKA TY...
andrzej56
miesiąc temu
Ale mógł żyć . i pozabijać innych . zrobili co trzeba
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić