Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Makabryczne odkrycie w Szczecinie. "W środę było słychać stukanie"

9

W jednym z mieszkań w Szczecinie odnaleziono zwłoki zaginionego na początku stycznia mężczyzny. Pojawiają się doniesienia, że mężczyzna został zamordowany przy użyciu piły mechanicznej, a na jego ciele znajdowały się ślady po cięciach.

Makabryczne odkrycie w Szczecinie. "W środę było słychać stukanie"
Zabójstwo w Szczecinie (Pixabay)

Reporterzy programu "Alarm!" na antenie TVP1 ujawnili, że zamordowany mężczyzna to 35-letni Krzysztof M. Mężczyzna zaginął po Sylwestrze, podczas którego odwiedziło go kilku gości.

11 stycznia policjanci weszli do wynajmowanego przez niego mieszkania i znaleźli jego zwłoki. TVP podało, że jego ciało było poćwiartowane i spakowane w worki na śmieci.

Z relacji sąsiadów wynika, że od 5 stycznia w mieszkaniu kilkakrotnie pojawiał się nieznajomy mężczyzna. Zza ścian dobiegały odgłosy przypominające remont.

W środę, w święto, było słychać takie stukanie. I taka była jakby wiertarka. Jeszcze się zdenerwowałam, bo żeby ktoś w święto robił remont? A to być może była piła do cięcia. Na drugi dzień sytuacja też się powtórzyła. W niedzielę było to samo, tylko że krótko, a później było stukanie - opowiadała jedna z sąsiadek zamordowanego mężczyzny.

Prokuratura dementuje doniesienia, że ciało mężczyzny zostało poćwiartowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zabójstwa doszło między 5 a 11 stycznia.

W jednym z mieszkań bloku na Niebuszewie ujawniono zwłoki mężczyzny. Na jego ciele ujawniono liczne rany cięte i kłuto-cięte. Nie mam informacji, by zwłoki były poćwiartowane. Dementuję te doniesienia - powiedziała w rozmowie z Faktem prok. Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo aresztowany

Osoba podejrzana o zabójstwo została zatrzymana. To Patryk P., który usłyszał zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Zobacz także: Książ Wielki. Niebywałe odkrycie podczas wyburzania studni

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić