Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Piotr Barejka
|
aktualizacja

Marcinkiewicz nie płaci alimentów. Komornik ma zlicytować jego mieszkanie

7
Podziel się:

Kazimierz Marcinkiewicz wciąż nie płaci swojej byłej żonie alimentów. Dlatego komornik ma zlicytować należące do niego mieszkanie. Apartament może być wart niemal milion złotych.

Żona Kazimierza Marcinkiewicza mówi, że nie płaci on alimentów
Żona Kazimierza Marcinkiewicza mówi, że nie płaci on alimentów (PAP, Leszek Szymański)

Jak podaje "Super Express", w księdze wieczystej nieruchomości pojawiły się już stosowne zapisy. Zlicytowany ma zostać apartament, którego właścicielem jest Kazimierz Marcinkiewicz. Nieruchomość położona niedaleko Parku Szczęśliwickiego w Warszawie może być warta, według wyliczeń dziennikarzy, około 800 tys. złotych.

Długi byłego premiera

Była żona Kazimierza Marcinkiewicza, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, od miesięcy zarzuca mu, że ukrywa swoje dochody i nie płaci alimentów. - Obecnie dług wynosi ponad 100 tys. złotych. Byłam niezmiernie zdziwiona, że działania moje, jak i komornika, okazały się bezskuteczne - mówiła w lutym.

Z informacji dziennikarzy "Super Expressu" wynika, że obecnie dług wzrósł do 150 tys. złotych, a były premier wciąż nie płaci alimentów. Dlatego komornik miał podjąć decyzję o licytacji należącej do niego nieruchomości.

Źródło: se.pl/WP

KOMENTARZE
(7)
oli
3 lata temu
wcale mi go nie żal, ale ta baba przegina. Płacenie jakichkolwiek alimentów na młodą i zdrową kobietę jest niemoralne i sąd nie powinien promować takich zachowań. Powinien być przeprowadzony podział majątku, ewentualnie jednorazowa wypłata jakiejś rekompensaty, a nie takie żerowanie i dręczenie. Gdyby w ten sposób zachowywała się jego pierwsza, długoletnia żona i matka jego dzieci, to mogłabym to jeszcze zrozumieć, ale w takiej sytuacji, to karygodne!!
Smród
3 lata temu
Dlaczego prezydent A.D. Podpisuje Polskie obywatelstwo agenturze Ukraińskiej, jeszcze tej, która ma hotele rozpusty, jedno z takich miejsc ochraniał bokser Kostecki...?
44
3 lata temu
Od Premiera do Alimenciarza ot kariera.
Gdf
3 lata temu
Oni są obydwoje siebie warci.
xx
3 lata temu
do pracy powina iść, karma wróci
sbecki wnuk
3 lata temu
na prezydenta go,,,
pik
3 lata temu
a ile jest wart według komornika,przecież musi to szybko sprzedać
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić