Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Leon Malinowski
|
aktualizacja

"Marketing przy okazji seksu". Baron odpowiada na potężne zarzuty

11
Podziel się:

Baron nie mógł przejść obojętnie obok tego, co w sieci zamieściła Ewa Minge. Słynna projektantka bezlitośnie zmieszała go z błotem. Co na to celebryta?

"Marketing przy okazji seksu". Baron odpowiada na potężne zarzuty
Baron odpowiada Ewie Minge (Instagram Barona)

Do teraz nie milkną echa rozstania Blanki Lipińskiej i Barona. Ostatnio trzy grosze postanowiła dorzucić Ewa Minge. W brutalny sposób zmieszała celebrytę z błotem.

Baron uprawia marketing przy okazji seksu. Nie rozumiem, jak można się w nim zakochać, ale jestem pewna, że nie problem go pozyskać. Warunek, sukces większy, jak jego choćby chwilowy, gorące nazwisko, do którego przyklejenie się wydłuży... dredy - pisała.

Na reakcję Blanki nie trzeba było długo czekać. - Wypowiadając się publicznie w tak krzywdzącym tonie o Aleksandrze, powinna Pani serdecznie przeprosić jego. Czytając Pani wcześniejsze podłe i zgorzkniałe słowa, mogę tylko powiedzieć, że większej głupoty i echa gawiedzi nie widziałam dawno... I kogo, jak kogo, ale Pani o to nie podejrzewałam - ripostowała Lipińska.

Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet WIDUJEMY. Teraz niech wszystkie portale zrobią z tego tanią sensację i temat wyczerpany! NARESZCIE! Wiem, że prawda nie jest tak atrakcyjna jak spekulacje, ale jakoś to przeżyjecie - dodawała.

Zapewniała, że "nie ma żadnej dramy". "Wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez "bawidamka". Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, a nie on mnie" - pisała Blanka.

Baron odpowiada na słowa Minge. Krótko i na temat

Baron też zareagował. Udostępnił na InstaStory komentarz Blanki, a także dorzucił kilka słów od siebie... To chyba zamyka sprawę.

Blanka wypowiedziała się z nas oboje. Dziękuję. Wysyłam wam światło - przekazał Baron.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Love
rok temu
Brawo Pani Ewo! Cała prawda😀.
Szpilcia
rok temu
Niepotrzebnie KOMENTOWALI DZIEŃ PO DNIU.. SWOJĄ PRYWATNOŚĆ.. TERAZ LUDZIE ICH OCENIAJĄ... TO. ICH SPRAWA.. BYŁO MINĘŁO O TYLE.. MYŚLĘ, ŻE BLANKA ZA MALO KOBIECA.. MĘŻCZYŹNI LUBIA ZDOBYWAĆ....MYSLE.ZE BLANKĘ PRZERÓSL SUKCES.. ZA DUŻO KASY.. MIAŁA POMYSŁ.. O. SEXIE ZAWSZE LUDZIE CHĘTNIE CZYTAJĄ.. ZROBIŁA KASĘ.. CIESZYŁA SIĘ.. Z MIŁOŚCI.. MNIE JEJ SZKODA.. BO PEWNIE LICZYŁA NA COŚ WIĘCEJ NIŻ PRZELOTNY ROMANS.. FAJNA BYLA Z NICH PARA.. ALE NIE WSZYSTKO JEST NA POKAZ.. BO POTEM LUDZIE OCENIAJĄ.... W OGÓLE ICH NIE ZNAJĄC.. ☹️
Jakiii
rok temu
Jakoś nie mogę stawić tego gościa 😠
Pgb
rok temu
Puszki w Słupsku po 3.50zl?
dyrdymał
rok temu
No dobra... i co z tego...., co mam z tym zrobić....? gdzie z tym pójść....? co począć...?
Coo
rok temu
No to faktycznie sie wypowiedział.... Hahahaha Kto to pisze
GORZKA PRAWDA
rok temu
O KIM MOWA?
GORZKA PRAWDA
rok temu
O KIM MOWA?
????
rok temu
A kogo to interesuje ?
Gabi
rok temu
Nie powinnam oceniać...ale za sam wygląd facet ma w plecy
Pobudka
rok temu
Zaraz, co ja Tu robie..?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić