Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Miej się na baczności. To może popsuć ci Święta

1

23 grudnia wypada ostatni nów Księżyca w tym roku. Będzie miał miejsce na tle gwiazdozbioru Koziorożca. A to niestety nie jest najlepsza wiadomość. Jak informują eksperci, może być to dla wielu z nas niezwykle ciężki okres.

Miej się na baczności. To może popsuć ci Święta
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Grudzień to zawsze wyjątkowy czas. Nie dość, że jest to ostatni miesiąc w roku, to w dodatku najbardziej przepełniony wszelkiej maści imprezami.

Zaczyna się od Mikołajek. Choć jest to bardziej święto dzieci, i dorośli doskonale się przy nim bawią, szczególnie gdy za oknem prószy śnieg. Potem Święta.

Boże Narodzenie to, szczególnie dla Katolików, ale nie tylko, wyjątkowy czas. To wtedy wszyscy spotykają się całą rodziną, by w domowej atmosferze, przy choinkowych lampkach i wspólnym kolędowaniu spędzić wspólnie czas.

No i kończymy Sylwestrem - bąbelkami w szampanie i fajerwerkami na niebie. Wszystko po to, by należycie przywitać Nowy Rok.

Uwaga w Święta

Okazuje się jednak, że dla niektórych Boże Narodzenie może nie być takie, jak by sobie zamarzyli.

Wszystko przez zjawisko, zwane supernowiem. Wystąpi ono podczas ostatniego nowiu Księżyca w 2022 roku i będzie polegało na tym, że ten naturalny satelita znajdzie się bardzo blisko Ziemi.

Zdaniem astrologów, jest to dla nas dobry czas, aby odmienić swoje życie i wprowadzić w nim zmiany na lepsze. Niestety jest jedno "ale" - nie można dać się ponieść emocjom. Osoby, które im ulegną mogą mieć wyjątkowo zły nastrój, a przez to popsute Święta.

W tym czasie prawo przyciągania ma jeszcze większe działanie. Dostajemy to, o czym myślimy. Niestety, nów księżyca w Koziorożcu (a taka właśnie teraz wypada) sprawi, że niektóre znaki zodiaku zaczną myśleć pesymistycznie. Specjaliści radzą więc, by w tym czasie skupić się na tym, co dobre np. wspomnieniach i odganiać złe myśli.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić