o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Mieli już tego dość. Ivanka Trump nie miała wyjścia

51
Podziel się

Starsza córka Donalda Trumpa była zmuszona wypisać swoje dzieci ze szkoły, do której uczęszczały. Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner nie zrobili tego z własnej woli. Parę nakłoniła do tego dyrekcja placówki na wniosek rodziców innych uczniów.

Mieli już tego dość. Ivanka Trump nie miała wyjścia
(Win McNamee)
bEDBWurV

Jak informuje "Daily Mail", dzieci Ivanki Trump i Jareda Kushnera uczęszczały do Milton Gottesman Jewish Day School w Waszyngtonie. Zostały tam zapisane w 2017 roku, po tym jak ich rodzice zaczęli pełnić funkcje doradców Donalda Trumpa w Białym Domu.

Wypisała dzieci ze szkoły. Dlaczego?

Rodzice uczniów Milton Gottesman Jewish Day School zaczęli zgłaszać dyrekcji obawy o bezpieczeństwo własnych dzieci. Jak argumentowali, Ivanka Trump i Jared Kushner nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19.

bEDBWurX

Jako doradcy Białego Domu Ivanka Trump z mężem uczestniczyli w podróżach prezydenckich. Rodziców pozostałych uczniów niepokoił fakt, że para miewała kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem.

Było jasne, że Kushnerowie naruszają publiczne zalecenia dotyczące zdrowia. W tym samym czasie, gdy w Stanach Zjednoczonych rosła liczba przypadków, a dzieci wracały do szkoły, obserwowaliśmy, jak Kushnerowie naruszają wymogi dotyczące kwarantanny – wyjaśniła jedna z kobiet, której dzieci chodziły do szkoły z pociechami Ivanki Trump.
Zobacz także: Zobacz też: Kobiety w otoczeniu Donalda Trumpa
bEDBWusd

Ostatecznie Ivanka Trump i Jared Kushner nie zdołali osiągnąć kompromisu z dyrekcją. Jak poinformował rzecznik szkoły na oficjalnej stronie internetowej placówki, para zdecydowała się przenieść dzieci. Od 19 października uczęszczają one do Melvin J. Berman Hebrew Academy w stanie Maryland.

Ani Ivanka Trump, ani jej mąż nie zdecydowali się ustosunkować do wersji przedstawionej przez dyrekcję szkoły. W sprawie zabrał głos jedynie Avi Berkowitz, rzecznik małżeństwa, który jednak odmówił wyjaśnień.

Kushnerowie chronią prywatność swoich dzieci i nie będą wdawać się w bezczynne dyskusje – powiedział Avi Berkowitz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDBWusy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
fffffff
10 miesięcy temu
Pozbyli się robactwa ze szkoły.
JankeeGoHome
10 miesięcy temu
Jaka szkoda że Auschwitz nie powstało na terenach USA!
miecias
10 miesięcy temu
Nie zapomina się swojej wiary bo będziesz nikim. Żydzi dbają o to i wysyłają dzieci do swoich szkół. U nas część zmęczonych nie chce do Polskich szkół bo tam jest religia. Potem nikt ich nie uszanuje. Będą nikim.
bEDBWusz
Kama
10 miesięcy temu
Nie rozumiem tego zwyczaju, gdy kobiety bedące już żonami wciąż w mediach nazywa się nazwiskiem panieńskim. W samym artykule na przemian mówi się albo o Ivance Trump albo o Ivance Kushner. No hello! Zresztą można takich przypadków znaleźć pełno. Kobieta wychodzi za mąż, przyjmuje nazwisko męża i... nadal funkcjonuje publicznie pod panieńskim nazwiskiem. Najbliższy przykład - Meghan wciąż nazywana nazwiskiem Merkle, gdy po ślubie z Harrym przyjęła jego nazwiska, ale nigdzie nie widać, by ktoś nazywał ją Meghan Windsor, albo po prostu księżna. Dziwny to zwyczaj w mediach.
polo
10 miesięcy temu
Pewnie chodziło o bezowocne, a nie bezczynne.
Aligator
10 miesięcy temu
Bezkrytyczny naśladowca, ze skłonnościami do poddaństwa.
ŁOMONOSSOW
10 miesięcy temu
i to jest demokracja socjalistyczna nie dorwiemy ciebie to dorwiemy twoje dzieci wnuki itd .. to jest właśnie to o co tak walczycie dziś wy jutro was ... nie będzie litości tak kiedyś było w DEMOLUDACH a teraz wszędzie.
Itriso
10 miesięcy temu
Demokraci są wdzięczni pani Ivance Trump że tuż przed wyborami publicznie ogłosiła, że jest przeciwko aborcji, tak samo jak jej ojciec. To mogło pomóc niezdecydowanym.
Thill
10 miesięcy temu
"W sprawie zabrał głos jedynie Avi Berkowitz, rzecznik małżeństwa, który jednak odmówił wyjaśnień." Czyli odebrało mu głos, a nie zabrał głos.
DZIWISZ
10 miesięcy temu
PODOBNO NIE KŁAMIE, ON OSZCZĘDNIE DYSPONUJE PRAWDĄ MÓWIĄC DELIKATNIE WEDŁUG TERLIKOWSKIEGO
tfu
10 miesięcy temu
nikt nie chce zarazonych, cala rodzina z wirem. Potwierdzonym.
Poco
10 miesięcy temu
Kuzwa, doradca prezydenta, ale czapa. Jaki prezydent to taki doradca.
Prezydent
10 miesięcy temu
.. coraz czarniejsze chmury na rodziną Trampa ..
bEDBWusr
Sosek
10 miesięcy temu
Dudy ma każdy dosyć
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić