Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Mieszkanie już od niespełna 28 tys. zł. Izba Skarbowa wyprzedaje majątek

59

Gdzie kupić tanie mieszkanie? Jak szukać mieszkania za niewielką cenę? Okazuje się, że na całkiem niezłe okazje można natrafić na stronie Krajowej Administracji Skarbowej. To właśnie tam pojawiły się informację o kolejnych licytacjach. Wiemy, co będzie można zgarnąć w województwie kujawsko-pomorskim. Ciekawych pozycji nie brakuje.

Mieszkanie już od niespełna 28 tys. zł. Izba Skarbowa wyprzedaje majątek
Mieszkanie już od 28 tys. zł. Sprawdź listę licytacji (Internet)

Pod młotek trafi samochód marki Renault Laguna z 2002 roku. Jego przebieg to 170 tysięcy kilometrów, a cena wywoławcza wynosi zaledwie 1 300 złotych. Wartość tego pojazdu oszacowano na 2 600 złotych.

Zgarnąć będzie można również nieruchomość gruntową zabudowaną. Jest ona położona w miejscowości Czarne Błoto i składa się z gruntów ornych, a także terenów mieszkaniowych. Wartość to około 223 500 zł, a cena wywoławcza - 167 609,25 zł.

Jeżeli ktoś szuka taniego samochodu, to na licytacji będzie mógł uzyskać Citroena Berlingo. Jego wartość szacunkowa to 5 300 zł, a cena wywoławcza - 3 975 zł.

Czytaj także:

Licytacje w kujawsko-pomorskim. Co jeszcze trafi pod młotek?

Wylicytować będzie można też lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34,50 m2 znajdujący się w miejscowości Szczytno 32. Wartość szacowana to 43 tys. zł, a cena wywoławcza - 27 950 zł.

Zlicytować można będzie również nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami o funkcji przemysłowej. Jej wartość oszacowano na 257 tys. zł. Cena wywoławcza w tym przypadku wynosi 192 750 zł.

Pod młotek trafią ponadto różne banknoty. Mowa o frankach francuskich, markach niemieckich, bonach towarowych PKO czy monecie o nominale 5 zł z 1934 r. z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego. Wartość tych przedmiotów szacuje się na 150 złotych, a cena wywoławcza wyniesie 112,50 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić