Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Mieszkanie za 50 tys. zł. Wojsko wyprzedaje majątek

194

Gdzie kupić tanie mieszkanie? Jak szukać mieszkania za niewielką cenę? Okazuje się, że na całkiem niezłe okazje można natrafić na stronie Agencji Mienia Wojskowego. Do kupienia są nieruchomości w atrakcyjnych cenach, np. 2-pokojowe mieszkanie za 50 tys. zł.

Mieszkanie za 50 tys. zł. Wojsko wyprzedaje majątek
AMW sprzedaje mieszkania. Ceny nawet od 50 tys. zł (fot. AMW)

Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż niektóre swoje nieruchomości. Spora część z nich to mieszkania, które można kupić w naprawdę okazyjnej cenie. Czasem nawet nie wymagają zbyt dużego remontu.

Ceny mieszkań. Wojsko ma niezłe oferty

Ceny mieszkań wystawionych na sprzedaż przez AMW są bardzo okazyjne. Już za 50 tys. zł można na przykład kupić około 32-metrowe mieszkanie 2-pokojowe w województwie łódzkim. Choć wymaga ono remontu, to jednak jest to dobra oferta.

Na sprzedaż wojsko ma też inne mieszkania. Oferty dotyczą praktycznie całej Polski. AMW opublikowała również ogłoszenia o nieruchomościach na wynajem. Wszystkie przetargi ogłoszone przez AMW są dostępne na stronie internetowej www.amw.com.pl.

Oferty AMW dotyczą nie tylko mieszkań w blokach, ale nawt całych biurowców. Przykładowo, w Tarnowie do sprzedaży jest cały 3-kondygnacyjny budynek o powierzchni aż 375 m kw. Wojsko wyceniło go na 460 tys. zł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić