Miłosne igraszki w aucie i chwile grozy. Interweniowała policja

8

Nietypowy wypadek miał miejsce w Derbyshire w środkowej Anglii. Para kochanków, która uprawiała seks w zaparkowanym na poboczu samochodzie, przez przypadek zwolniła hamulec ręczny. Auto stoczyło się ze wzgórza. Na miejscu musiała interweniować policja.

Miłosne igraszki w aucie i chwile grozy. Interweniowała policja
Samochód stoczył się ze wzgórza i wylądował na prawym boku. (Derbyshire Roads Policing Unit)

Pewna para z Wielkiej Brytanii postanowiła "zacieśnić więzi" w zaparkowanym aucie, na ustronnej drodze w Derbyshire. W pewnym momencie jedno z nich niechcący zwolniło hamulec ręczny.

Samochód stoczył się ze wzgórza i wylądował na prawym boku. Kochankowie nie mogli wydostać się na zewnątrz. Zawstydzona para nie miała wyboru, musiała na pomoc wezwać policję.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, zrobili zdjęcia, a następnie, ku przestrodze opublikowali je na Twitterze. Na szczęście nikt nie został ranny w trakcie tego nietypowego wypadku.

W nieujawnionym miejscu w Derbyshire para w Toyocie Yaris zaparkowała i zacieśniała swoją więź. W tym czasie hamulec ręczny został zwolniony i samochód stoczył się w dół wzgórza i wylądował na boku. Nikt nie odniósł obrażeń - czytamy w komunikacie policji z Derbyshire.

Historia pary rozbawiła internautów. W komentarzach czytamy m.in. "Mały wstrząs w związku, ale jestem pewna, że będzie to świetna historia zakończona ślubem".

Zobacz także: Kierowca potrącił 25-latka na hulajnodze. Nagranie z kamery monitoringu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić