Przeprowadzali wywiad. Nagle pojawiła się mistrzyni drugiego planu

36

Do transmisji na żywo w telewizji może zawsze wkraść się niepożądany element. Podczas wywiadu z dziewczynką w BBC na drugim planie pojawił się niespodziewany gość.

Przeprowadzali wywiad. Nagle pojawiła się mistrzyni drugiego planu
"Mistrz" drugiego planu... (Twitter)

Mistrzowie drugiego planu potrafią skraść uwagę widzów. Przekonała się o tym młoda pasjonatka jazdy na rolkach z Wielkiej Brytanii. Daisy pokazywała swoje umiejętności i rozmawiała z dziennikarzami programu telewizji śniadaniowej BBC. Nagle w kadrze kamery można było dostrzec niespodziewanego gościa.

Podczas wywiadu z dziewczynką na drugim planie pojawiła się inna miłośniczka lub miłośnik jazdy na rolkach. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że ta miała ubrane spodnie, które odsłaniały dużą część jej pośladków. Scenę obejrzeli wszyscy widzowie, oglądający właśnie rozmowę z młodą Daisy.

Materiał obejrzało "na żywo" zapewne tysiące Brytyjczyków. Pewna kobieta dodała na Twittera post z niecodziennym kadrem i oznaczyła prezentera, który prezentował program. Ku jej zdziwieniu Dan Walker udostępnił treść na swoją tablicę. Nie wiadomo kim była tajemnicza osoba. Być może internauci zjednoczą się w jej odszukaniu i usłyszymy tę historię z jej perspektywy.

Zobacz także: Siedzisz na Facebooku podczas homeoffice? Pracodawcy to nie interesuje. Patrzy na coś innego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić