o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Mówił, że "koronawirus nie istnieje". Zmarł na COVID-19

638
Podziel się

Znany influencer, mający milion obserwujących na Instagramie, twierdził, że koronawirus nie jest żadnym zagrożeniem. Do czasu, aż sam nie zachorował na COVID-19. 33-latek zmarł, choć wcześniej był okazem zdrowia.

Mówił, że "koronawirus nie istnieje". Zmarł na COVID-19
(Instagram)
bDgAwzxN

Dimitrij Stużuk, ukraiński influencer, zmarł w wieku 33 lat na COVID-19. Zaraził się koronawirusem, choć wirus ten miał jego zdaniem nie istnieć.

Zaraził się w Turcji, gdzie udał się w podróż. Po powrocie do Ukrainy trafił do szpitala. Najpierw został wypuszczony z placówki, ale szybko do niej powrócił - tym razem z alarmującymi objawami.

bDgAwzxP

Test na koronawirusa dał wynik pozytywny. 33-latek musiał pozostać w szpitalu.

Tuż po otrzymaniu pozytywnego wyniku napisał post, w którym przyznał się do wielkiej pomyłki. Jak się okazało - życiowej pomyłki.

Byłem tym, który myślał, że Covid nie istnieje. Dopóki nie zachorowałem - czytamy na profilu Dimitrija.
bDgAwzxV

Jak poinformowała żona Dimitrija, 25-letnia Sofia, 33-latek zmarł najprawdopodobniej z powodu komplikacji sercowych. Choć wyglądał jak okaz zdrowia, a internauci śledzili jego profil, inspirując się jego zdrowym trybem życia, na koniec okazało się, że w rzeczywistości jego organizm nie był na tyle silny, aby przetrwać chorobę COVID-19.

Dima miał problemy z układem sercowo-naczyniowym. Jego serce nie radzi sobie - pisała Sofia, która relacjonowała pobyt męża w szpitalu.

Sofia wkrótce poinformowała o śmierci Dimitriya. Internauci byli zszokowani.

bDgAwzyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(638)
Lolo
1 tyg. temu
Czy jakieś głupsze słowo niż "influencer" ? I czy są jacyś głupsi od tych co obserwują tego influencera?
Realista
1 tyg. temu
To, że wyglądał na okaz zdrowia wcale nie znaczy, że nim był. Tak jakby oceniać stan techniczny samochodu na podstawie samej karoserii.
jaaaaa
2 tyg. temu
Chyba sterydy go zabiły a nie korona.........
bDgAwzyr
san
1 tyg. temu
Tak kończą sterydy. Faszerowanie się chemią na wzrost mięśni wykańcza pompkę i inne organy. Tryumf mięśni nad rozumem wyraźnie widoczny
DrHous
1 tyg. temu
W polskim szpitalu zmarła pacjentka, która miała zaawansowaną cukrzycę, była chora na tarczycę, oraz miała ciężką przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Choć jednak nikt w jej rodzinie NIGDY NIE miał problemów sercowych, ona w tym szpitalu podobno zmarła na...serce. Już po czterech dniach tzw. leczenia. Na tym samym oddziale inny pacjent - wg tych samych lekarzy, mimo braku pozytywnych wyników aż 4 kolejnych badań nowotworowych, mimo wykluczenia przez onkologów na podstawie pobranych wycinków jakiejkolwiek odmiany choroby nowotworowej - zmarł na "ciężkiego raka z przerzutami"!! To byli moi rodzice. W żadnej karcie zgonów nie figuruje żadna z chorób, na które leczyli się od paru lat. I ja mam d z i s uwierzyć w opinie lekarzy leczących za pomocą tele-porady, bez oglądania pacjenta???
Najnowsze komentarze (638)
normal
6 dni temu
infucośtam zmarł na inflenzę czyli grypę
W4rb1rd
6 dni temu
Pewnie do tej pory nie wie ,,za co'' to było :D
Gabi
6 dni temu
I taki będzie los podobnie myślących.
LEO31
6 dni temu
Wielu niedowiarkow przekonuje się o tym za późno. Przy " okazji pozdrawiam tych 2 madrali z Gasek, którzy powatpiewali w zasadność noszenia masek - być może się zarazili od takich samych mądrych jak oni
sasza
6 dni temu
Zmarł na serce, nie na Covid...Przejął się stanem ukraińskiej służby zdrowia
MisMis
7 dni temu
Influencer do końca.
Andretti
7 dni temu
Bzdura.
Gumis
1 tyg. temu
Wirus byl jest i bedzie ale nie zabiaja zdrowych osobnikow, pan "influencer " widac mial defekt w srodku a moze sterydy ? Ciekawi mnie dlaczego dziennikarze teraz zmienili sposob straszenia ludzi, przedtem bylo bojcie sie a teraz patrzecie nowy zdrowy i mlody a padl ??? Rozumiem ze to zastraszania CD. Ludzie jesli nie zabije nas wirus ( a nie powinien) to napewno zrobi to ekonomia. Pozdrawiam i zdrowia zycze
bDgAwzyj
fragles
1 tyg. temu
Ja wiem, że na O2 traktują swoich czytelników jak idiotów. Ale to już przesada. Z faktu, że koronawirus nie jest tak wielkim zagrożeniem jak go malują nie wynika, że nie można na niego umrzeć. Mydło nie jest zagrożeniem a co roku tysiące ludzi ginie pod prysznicem i w wannie poślizgując się na mydle. Tak samo z grypą, jazdą samochodem itd itp. Umarł. pomimo tego, że koronawirus dla całego społeczeństwa nie jest wielkim zagrożeniem.
Statystyka
1 tyg. temu
W 2019 roku w wypadkach samochodowych zginęło 2909 osób. Samochody pod plandeki!
na bank
1 tyg. temu
nergal!!!!!
Tomma
1 tyg. temu
influ co? jak chinole w końcu wyłączą internet, to całe to dno pozdycha :-)
Dimen
1 tyg. temu
Farmazony totalne. Jakie testy skoro nikt nie wyizolował tego wirusa? Gdzie są opracowania naukowe? Jesteście żałośni
Popieprzone
1 tyg. temu
Wszyscy na to umierają....
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić