o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Mówił, że "koronawirus nie istnieje". Zmarł na COVID-19

633
Podziel się

Znany influencer, mający milion obserwujących na Instagramie, twierdził, że koronawirus nie jest żadnym zagrożeniem. Do czasu, aż sam nie zachorował na COVID-19. 33-latek zmarł, choć wcześniej był okazem zdrowia.

Mówił, że "koronawirus nie istnieje". Zmarł na COVID-19
(Instagram)
bDmXnWgR

Dimitrij Stużuk, ukraiński influencer, zmarł w wieku 33 lat na COVID-19. Zaraził się koronawirusem, choć wirus ten miał jego zdaniem nie istnieć.

Zaraził się w Turcji, gdzie udał się w podróż. Po powrocie do Ukrainy trafił do szpitala. Najpierw został wypuszczony z placówki, ale szybko do niej powrócił - tym razem z alarmującymi objawami.

bDmXnWgT

Test na koronawirusa dał wynik pozytywny. 33-latek musiał pozostać w szpitalu.

Tuż po otrzymaniu pozytywnego wyniku napisał post, w którym przyznał się do wielkiej pomyłki. Jak się okazało - życiowej pomyłki.

Byłem tym, który myślał, że Covid nie istnieje. Dopóki nie zachorowałem - czytamy na profilu Dimitrija.
bDmXnWgZ

Jak poinformowała żona Dimitrija, 25-letnia Sofia, 33-latek zmarł najprawdopodobniej z powodu komplikacji sercowych. Choć wyglądał jak okaz zdrowia, a internauci śledzili jego profil, inspirując się jego zdrowym trybem życia, na koniec okazało się, że w rzeczywistości jego organizm nie był na tyle silny, aby przetrwać chorobę COVID-19.

Dima miał problemy z układem sercowo-naczyniowym. Jego serce nie radzi sobie - pisała Sofia, która relacjonowała pobyt męża w szpitalu.

Sofia wkrótce poinformowała o śmierci Dimitriya. Internauci byli zszokowani.

bDmXnWhu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(633)
Lolo
miesiąc temu
Czy jakieś głupsze słowo niż "influencer" ? I czy są jacyś głupsi od tych co obserwują tego influencera?
Realista
miesiąc temu
To, że wyglądał na okaz zdrowia wcale nie znaczy, że nim był. Tak jakby oceniać stan techniczny samochodu na podstawie samej karoserii.
jaaaaa
miesiąc temu
Chyba sterydy go zabiły a nie korona.........
bDmXnWhv
san
miesiąc temu
Tak kończą sterydy. Faszerowanie się chemią na wzrost mięśni wykańcza pompkę i inne organy. Tryumf mięśni nad rozumem wyraźnie widoczny
DrHous
miesiąc temu
W polskim szpitalu zmarła pacjentka, która miała zaawansowaną cukrzycę, była chora na tarczycę, oraz miała ciężką przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Choć jednak nikt w jej rodzinie NIGDY NIE miał problemów sercowych, ona w tym szpitalu podobno zmarła na...serce. Już po czterech dniach tzw. leczenia. Na tym samym oddziale inny pacjent - wg tych samych lekarzy, mimo braku pozytywnych wyników aż 4 kolejnych badań nowotworowych, mimo wykluczenia przez onkologów na podstawie pobranych wycinków jakiejkolwiek odmiany choroby nowotworowej - zmarł na "ciężkiego raka z przerzutami"!! To byli moi rodzice. W żadnej karcie zgonów nie figuruje żadna z chorób, na które leczyli się od paru lat. I ja mam d z i s uwierzyć w opinie lekarzy leczących za pomocą tele-porady, bez oglądania pacjenta???
Najnowsze komentarze (633)
normal
miesiąc temu
infucośtam zmarł na inflenzę czyli grypę
W4rb1rd
miesiąc temu
Pewnie do tej pory nie wie ,,za co'' to było :D
Gabi
miesiąc temu
I taki będzie los podobnie myślących.
LEO31
miesiąc temu
Wielu niedowiarkow przekonuje się o tym za późno. Przy " okazji pozdrawiam tych 2 madrali z Gasek, którzy powatpiewali w zasadność noszenia masek - być może się zarazili od takich samych mądrych jak oni
sasza
miesiąc temu
Zmarł na serce, nie na Covid...Przejął się stanem ukraińskiej służby zdrowia
MisMis
miesiąc temu
Influencer do końca.
Andretti
miesiąc temu
Bzdura.
Gumis
miesiąc temu
Wirus byl jest i bedzie ale nie zabiaja zdrowych osobnikow, pan "influencer " widac mial defekt w srodku a moze sterydy ? Ciekawi mnie dlaczego dziennikarze teraz zmienili sposob straszenia ludzi, przedtem bylo bojcie sie a teraz patrzecie nowy zdrowy i mlody a padl ??? Rozumiem ze to zastraszania CD. Ludzie jesli nie zabije nas wirus ( a nie powinien) to napewno zrobi to ekonomia. Pozdrawiam i zdrowia zycze
bDmXnWhn
fragles
miesiąc temu
Ja wiem, że na O2 traktują swoich czytelników jak idiotów. Ale to już przesada. Z faktu, że koronawirus nie jest tak wielkim zagrożeniem jak go malują nie wynika, że nie można na niego umrzeć. Mydło nie jest zagrożeniem a co roku tysiące ludzi ginie pod prysznicem i w wannie poślizgując się na mydle. Tak samo z grypą, jazdą samochodem itd itp. Umarł. pomimo tego, że koronawirus dla całego społeczeństwa nie jest wielkim zagrożeniem.
Statystyka
miesiąc temu
W 2019 roku w wypadkach samochodowych zginęło 2909 osób. Samochody pod plandeki!
na bank
miesiąc temu
nergal!!!!!
Tomma
miesiąc temu
influ co? jak chinole w końcu wyłączą internet, to całe to dno pozdycha :-)
Dimen
miesiąc temu
Farmazony totalne. Jakie testy skoro nikt nie wyizolował tego wirusa? Gdzie są opracowania naukowe? Jesteście żałośni
Popieprzone
miesiąc temu
Wszyscy na to umierają....
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić