aktualizacja 

Nagranie z samolotu. Ludzie klaskali, gdy wyrzucili je z pokładu

81

Amerykańska tania linia lotnicza Frontier Airlines wyrzuciła z pokładu dwie kobiety, które pobiły się na pokładzie samolotu lecącego do Las Vegas. Były tak agresywne, że załoga zdecydowała się na awaryjne lądowanie w Denver. Po wylądowaniu samolotu, policjanci weszli na pokład maszyny i aresztowali dwie agresywne kobiety.

Nagranie z samolotu. Ludzie klaskali, gdy wyrzucili je z pokładu
Awantura w samolocie do Las Vegas. Decyzja mogła być jedna (Twitter)

Samolot linii Frontier Airlines, lecący do Las Vegas został skierowany na międzynarodowe lotnisko w Denver we wtorek wieczorem po tym, jak wybuchła bójka między dwiema pasażerkami.

Lot 2143 linii Frontier Airlines wyleciał z Filadelfii około 22:30 i miał przybyć do Las Vegas kilka godzin później, ale sytuacja zmieniła się gdy pasażerowie rozpętali awanturę i zmusili samolot do zmiany kursu do Denver - poinformowała telewizja Fox News.

Jak podkreślają amerykańskie media, dwie kobiety, które podróżowały wspólnie, w pewnym momencie zaczęły się kłócić. Wkrótce potem wyzwiska zamieniły się w rękoczyny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piaskowe dolary w stanie Oregon. Tysiące tajemniczych organizmów wyrzuconych na plaży

Załoga kilkukrotnie próbowała je rozdzielić, ale nie przynosiło to efektu. W końcu jednej z kobiet kazano się przesiąść na inne miejsce. To jednak niestety niewiele pomogło. Kobiety nadal na siebie krzyczały i się wyzywały, a jedna z nich uderzyła w głowę przypadkowego pasażera.

Denver zamiast Las Vegas

Ostatecznie samolot został zmuszony do zmiany kursu na międzynarodowe lotnisko w Denver. Po wylądowaniu samolotu, policjanci weszli na pokład maszyny i aresztowali dwie agresywne kobiety. Na razie nie jest jasne, czy usłyszą zarzuty.

Na nagraniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych, słychać aplauz innych pasażerów samolotu, gdy niesforni pasażerowie są zabierani z pokładu maszyny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Według Frontier Airlines, samolot, który może pomieścić 140-200 pasażerów, został uziemiony w Denver na około godzinę przed ponownym odlotem do Las Vegas.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić