Najgorszy McDonald's na świecie się zamyka. Ponad 800 interwencji policji w rok

67

McDonald's w Ottawie w Kanadzie został okrzyknięty "najgorszym na świecie". Wszystko przez regularne bójki i wizyty policji. W ciągu roku było ich ponad 800, w tym jedna z udziałem... szopa pracza. Po 40 latach działania, restauracja szybkiej obsługi zostaje zamknięta. Powodem mają być jednak nie problemy z nerwowymi klientami, a z lokalem, w którym znajduje się najgorszy McDonald's na świecie.

Najgorszy McDonald's na świecie się zamyka. Ponad 800 interwencji policji w rok
Najgorszy McDonald's na świecie się zamyka (YouTube)

Najgorszy McDonald's na świecie zostanie zamknięty. Restauracja szybkiej obsługi zlokalizowana jest w Ottawie, stolicy Kanady. Lokal zasłynął licznymi bójkami i awanturami klientów, do których regularnie wzywano policję. W ciągu roku patrol przyjeżdżał tam ponad 800 razy! Po 40 latach McDonald's przy Rideau Street zostaje zamknięty.

Ogłoszono, że oddział fast foodu okrzyknięty "najgorszym na świecie" zostanie zamknięty po prawie 40 latach pracy. Choć policja odpowiedziała na setki wezwań w jadłodajni w Ottawie w Kanadzie - w tym jedno z udziałem szopa pracza, szefowie twierdzą, że decyzja została podjęta z powodu problemów z najmem, a nie cotygodniowych przepychanek nerwowych klientów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: USA: Znalazł robaka w kanapce z McDonalda

Najgorszy McDonald's na świecie się zamyka. Ponad 800 interwencji policji w rok

McDonald's został otwarty w 1985 roku, a zasłynął w 2013 roku po wielkiej bójce, w której udział wzięły dziesiątki klientów. Jeden z mężczyzn wyciągnął nawet podczas niej szopa pracza ze swojej kurtki, a nagranie ze zdarzenia obiegło sieć. Kolejny brutalny klip również trafił na pierwsze strony gazet, ale w 2015 roku.

Od tego czasu sytuacja się pogorszyła, a szef policji Charles Bordeleau wyraził obawy dotyczące lokalu w liście skierowanym do prezesa i dyrektora generalnego McDonald's Canada. Odniósł się w nim do "ciągłej działalności przestępczej i niepokojów społecznych" w tym miejscu. Aby wpłynąć na problem, godziny otwarcia restauracji zostały skrócone. McDonald's zamiast 24 godzin był czynny od 6 rano do 22 wieczorem.

Komentując decyzję o zamknięciu lokalu na dobre, właściciel budynku, Peter Crosthwaite, zdradził, że decyzja nie była spowodowana tylko przemocą, jak podaje "The Mirror". Sieć nie przedłużyła z nim umowy najmu, jednak dokładne powody tej decyzji nie są znane. - To mądrzy ludzie. Może nadszedł czas na zmianę - mówi właściciel lokum.

Po 40 latach może fajnie jest nadać budynkowi nową twarz. To sprawi, że jest on nieco bardziej dynamiczny i ekscytujący dla publiczności, gdy widzą coś nowego.
Zobacz także: McDonald's UFC
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić