o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Napisał na Facebooku cztery słowa o Dulkiewicz. Gorzko tego pożałował

226
Podziel się

Hejter, który znieważył prezydent Gdańska w komentarzu na Facebooku odpowiedział za swoją wypowiedź przed sądem. Zgodnie z nieprawomocnym wyrokiem zapłaci grzywnę.

Napisał na Facebooku cztery słowa o Dulkiewicz. Gorzko tego pożałował
Obraził prezydent Gdańska w komentarzu do postu TVP Info. 54-latek skazany (YouTube, Facebook)
bESMnctN

Aleksandra Dulkiewicz nie ukrywa swojego poparcia dla Strajku Kobiet. W listopadzie ubiegłego roku brała udział w protestach. Media obiegło wówczas zdjęcie, na którym prezydent Gdańska podpisuje transparent z manifestami SK.

Dulkiewicz zrobiła to pod biurem PiS, którego elewacja została podczas protestów pomalowana sprayem. Oburzyło to przede wszystkim posłów PiS.

bESMnctP

TVP Info zamieściło na Facebooku post dot. Dulkiewicz popierającej Strajk Kobiet i podpisującej manifest pod zdemolowaną siedzibą partii rządzącej. 54-letniego Jarosława Sz. tak poniosły emocje po zapoznaniu się z tym faktem, że postanowił rozładować je, pisząc, że Dulkiewicz "skończy jak Adamowicz ***".

Komentarz ten nie umknął pracownikom Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o złamaniu artykułu 216 par. 2.

Jak donosi "Gazeta Wyborcza" Sąd Rejonowy w Słupsku uznał w trybie nakazowym, że Jarosław Sz. musi zapłacić grzywnę w wysokości 3 tys. zł, nakazał też zapłatę 10 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz Dulkiewicz oraz zasądził pokrycie kosztów sądowych (370 zł). Oskarżony odwołał się od wyroku.

bESMnctV
Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESMncuq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(226)
Mmonral
4 dni temu
Kazdy kto ubliza drugiej osobie obojetnie jakiej frakcji politycznej powinien poniesc konsekwencje,BASTA
Goldengecko
4 dni temu
No cóż w Polsce ochrona życia dziecka kończy się w momencie urodzenia dobrze to wiedzą matki którym się potem mówi chcesz żeby twoje dziecko żyło zbierz 9 MLN złotych na lek
za Polską
4 dni temu
Zdrada interesów Państwa donoszenie i plucie na Polskę przez PO i Lewicę to jak to nazwać patriotyzm czy hańba!
bESMncur
POGO
4 dni temu
ONA CHCE BYC BARDZIAJ GDAŃSKA NIŻ RODOWICI GDAŃSZCZANIE !!!!!!!!!
Obywatel
4 dni temu
To są jakieś kpiny!!! Facet nie powinien tak mówić ani pisać ale z jakiej racji ma zapłacić na tą panią która sieje nienawiść do osób demokratycznie wybranych. To wszystko obnaża wypowiedzi totalnej opozycji że to są nasze sądy. Nie popieram ani jednej ani drugiej strony ale gdzie podziała się wolność słowa!!!
nnn
4 dni temu
nie był to sąd z terenów rdzennie polskich. Cóż to za rasa, Dulkiewicz? I też ksenofobia, to niechęć i nienawiść do obcych, kimkolwiek by nie byli. Co obcy robią w Polsce, czy to kosmici, dostawcy gazu? Polska genetycznie nie dość się rozwija i grozi zalew obcych kulturowo, którzy zastąpią, WYPRĄ Polaków, jak dzieje się to już w Unii Zachodniej, Europie Zachodniej, UK. I USA(słynne meczety i ataki na kościół katolicki za pedofilię i robota TVN)
antyfan
4 dni temu
Czy to prawda, że Gdańsk, miasto bez kasy, bezkrytycznie chce wydać 50000 na szkolenie z darcia gęby, które ma prowadzić jakaś Krytyka? Z ciekawości pytam i troski o finanse publiczne, bo wydaje się, że są lepsze metody na pozbywanie się kasy, niż takie coś.
olo
4 dni temu
Sąd w gdansku do likwidacji swoich to uniewinniają a innych skazują lewacki sąd
sahajdaczny
4 dni temu
Miasto Gdańsk ma na ewidencji ulicę Zawiślańską,które 25 metrów stanowi własność prywatną.Działka została kupiona jako budowlana niezabudowana na podstawie wypisu z ewidencji miasta.Za działkę proponują 15% wartości,proponują 10 tys rocznie za bezumowne korzystanie a w sądzie twierdzą że nie korzystają/są pisma/.Zgodnie z cennikiem prezydenta jest to 400 tys rocznie.Taką kwotę miasto zgodnie z ustawą o podatku dochodowym powinno zaliczyć na przychód,kłamstwo pod przysięgą radcy prezydenta w sądzie "jest dobrem wymiaru sprawiedliwości".TO NIE JEST PAŃSTWO,A TA PANI JEST PRAWNIKIEM?
sahajdaczny
4 dni temu
Kto oglądał Układ zamknięty?
Anna
4 dni temu
Wg.Sądu wolno bluzgi sypać tylko na prawicę nigdy nie na łotrów i cwaniaków.Zaznaczam ,że piszę ogólnikowo, i zdania n ie zmieniam,Czas najwyższy zaskarżać tych ,któych chronieni są politycznie lub korupcyjnie,I pokazywać zaraz tych ,których sąd ukarał i kogo.Niech się to ciągnie ..Wilmann sąd uznał ,że krytykujący ją pisarz ma zapłacić jej 500 000 yś.kary dla Wilmaman.Wg mnie o już jest korupcja .Nie wiem ile pod stołemDlatego dla Willmann lecą same pochwały ,że jest gibka,piękna ,urodą zabbija przeciwnika.Jej ineligenja jest wręcz porażająca,Pani Dulkiewicz jes nadzwyczaj uczciwa jak sądy jej oddane do dyspozycji,Szlachetna jak Tuleja i piękna jak maszkary w katedrze Nodtrrrdam.Mnie one się osobiście podabają.Kochająca Polskę jak jej oddani Niemcy zza Odry.
POLAK
4 dni temu
TYLKO CZEKAĆ JAK ZACZNIE MÓWIĆ DO GDAŃSZCZAN PO NIEMIECKU.
mariusz
4 dni temu
andrzej pisarczyk go ułaskawi a mateuszek kłamczuszek da mu order
bESMncuj
prawie
4 dni temu
każdy ma preferencje polityczna ,nigdy nie stałem za ulubiona partia ,To partie mieszają ludziom w głowach,każda formacja mami wyborców,,jestem za wolnością wyboru ,jak politycznego tak i moralnego ,czy naprawdę musimy być głupim narodem który już zapomniał,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić