aktualizacja 

Nauczyciel zaatakował ucznia. Po nastolatka przyjechało pogotowie ratunkowe

615

Do szokujących scen doszło w jednej ze szkół w stanie Teksas. Nauczyciel uznał, że uczeń zachowuje się za głośno. Jednak, zamiast skarcić go lub wpisać uwagę do dziennika, brutalnie zaatakował nastolatka. Chłopiec potrzebował pomocy ratowników medycznych.

Nauczyciel zaatakował ucznia. Po nastolatka przyjechało pogotowie ratunkowe
Dantejskie sceny rozegrały się w klasie. Nauczyciel zaatakował ucznia (YouTube, KHOU 11)

Jak informuje Fox News, napaść nauczyciela na ucznia miała miejsce w liceum w mieście Humble. W trakcie lekcji języka angielskiego nauczyciel wściekł się na ucznia za – jego zdaniem – zbyt głośne zachowanie, a następnie zaczął go obrażać.

Stał przed nim, obrażając go. Mój syn odparł: "Kazał mi pan być cicho. Nic więcej nie powiem" i wtedy, jak mi powiedziano, nauczyciel wyrwał spod mojego dziecka krzesło – relacjonował Elvert Bolden, ojciec zaatakowanego nastolatka (Fox News).

Nauczyciel pobił ucznia tak, że trafił do szpitala

Nauczyciel nie poprzestał na wyciągnięciu spod chłopca krzesła. Rzucił się na nastolatka i zaczął go bić. Inni uczniowie nie pozostali jednak obojętni na krzywdę kolegi i siłą odciągnęli od niego agresywnego pedagoga.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: HiT. Czarnek wprowadza nowy przedmiot w szkołach. „Dojście do pełnej ideologizacji szkoły”

Stan ucznia okazał się na tyle zły, że konieczne było wezwanie karetki pogotowia ratunkowego. Elvert Bolden jest wstrząśnięty tym, co spotkało jego syna z ręki nauczyciela języka angielskiego. Sam chłopiec po ataku miał liczne siniaki i utykał do tego stopnia, by potrzebować do chodzenia kul.

Agresywny nauczyciel został wysłany na przymusowy urlop. W sprawie niebezpiecznego zdarzenia, jakie miało miejsce w klasie, wszczęto oficjalne śledztwo. Elvert Bolden nie kryje oburzenia, że pedagoga do tej pory nie spotkały poważne konsekwencje i liczy, że wyniki dochodzenia doprowadzą do jego ostatecznego usunięcia ze szkoły.

To nie powinno było się zdarzyć. To jest niedopuszczalne. Nauczyciel został wysłany na urlop. Śledztwo jest w toku i mało prawdopodobne, aby nauczyciel wrócił po jego zakończeniu – mówił Elvert Bolden (Fox News).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić