Wyjrzała przez okno. Nagranie z Gdańska jest hitem

577

Uczniowie jednej z gdańskich szkół zdobyli się na niesamowity gest. Elegancko ubrani maturzyści udali się pod okna swojej wychowawczyni, która nie mogła być obecna na ich studniówce i zatańczyli dla niej poloneza. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Wyjrzała przez okno. Nagranie z Gdańska jest hitem
Nauczycielka nie mogła iść na studniówkę, więc uczniowie przyszli pod jej okna, żeby zatańczyć poloneza (Instagram)

Pandemia koronawirusa pokazała, że potrafi skomplikować plany wielu osobom. Przekonała się o tym wychowawczyni jednej z klas maturalnych w Trójmieście. Niestety kobieta nie mogła uczestniczyć w balu studniówkowym, dlatego była zmuszona spędzić ten wyjątkowy wieczór w mieszkaniu, z dala od swoich podopiecznych.

Maturzyści nie zapomnieli o swojej wychowawczyni. Grupka uczniów postanowiła wybrać się pod okna jej mieszkania zlokalizowanego w kamienicy w centrum Gdańska. Elegancko ubrani uczniowie poprosili ją o pojawienie się w oknie, a następnie jak gdyby nigdy nic zatańczyli specjalnie dla niej poloneza w parach. Nietypową inicjatywę zauważyła przechodząca obok kobieta, która uwieczniła występ na wideo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wideo z poloneza w centrum Gdańska opublikowało na Instagramie "Make Life Harder". Niesamowity gest uczniów bardzo spodobał się internautom. Wielu komentujących nie ukrywało swojego podziwu dla pomysłowych maturzystów.

Cuuudownie widzieć coś pozytywnego w końcu... serce rośnie... Brawa dla tych młodych... niepowtarzalne wspomnienia na całe życie dla obu stron - napisała jedna z internautek.
Zobacz także: eKonsternacja po słowach rzecznika rządu. "Nie wie, o czym mówi"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić