aktualizacja 

CNN o plotkach na temat Melanii Trump. "Ona po prostu chce..."

88

Donald Trump wciąż zastanawia się, co zrobić, aby jeszcze jakimś cudem pozostać w Białym Domu i kontynuować swoją prezydenturę. W międzyczasie Melania Trump powoli pakuje manatki. "Ona chce już wrócić do domu" - podaje CNN.

CNN o plotkach na temat Melanii Trump. "Ona po prostu chce..."
Melania Trump chce już po prostu wrócić do domu. (Getty Images, Drew Angerer)

Melania Trump, jak sugerują zagraniczne media, dość szybko pogodziła się z przegraną męża. Publicznie okazywała mu wprawdzie wsparcie i była zdziwiona wynikami wyborów, które z każdym tygodniem pokazywały porażkę jej męża. Jednak zaraz po ogłoszeniu wyników głosowań w decydujących stanach, jak twierdzi CNN, coraz mocniej przygotowywała się do opuszczenia Białego Domu.

Ponoć wysłała współpracowniczkę, która miała wybadać, czy pierwszej damie przysługuje coś z budżetu albo, czy przydzielony zostanie jej personel, gdy już opuści Biały Dom. Okazało się, że prawo nie przewiduje czegoś takiego.

Melania Trump, kiedy Donald Trump obmyślał plan unieważnienia wyborów prezydenckich w USA, rozmyślała nad przeprowadzką. Planowała, co pozostać ma w magazynie w Białym Domu, a co miałoby trafić do posiadłości Donalda Trumpa w Nowym Jorku. Co miałoby być przetransportowane do Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie, a co po prostu zamierza zabrać ze sobą do domu.

Ona po prostu chce wrócić do domu - mówi w rozmowie z CNN anonimowa informatorka, która zna Melanię Trump.

Jak podaje CNN, w Białym Domu obecnie trwa inwentaryzacja mebli. Spisywane są przedmioty, które należą do Donalda Trumpa i Melanii, a także odnotowywane jest skrupulatnie, co pozostanie w najbardziej popularnej w USA rezydencji. Znajduje się tam m.in. wiele dzieł sztuki. Co oczywiste, wewnątrz są także liczne ruchomości, które są prywatną własnością pary.

Po wyjściu z Białego Domu w księgarniach pojawić się ma książka Melanii Trump, która, jak twierdzą eksperci, stać się może światowym bestsellerem. To oczywiście nic nowego - niemal każda pierwsza dama, po zakończeniu swojej służby amerykańskiemu narodowi, pisała książkę.

Według plotek, które pojawiają się w USA, głośna jest ta, która głosi, że nawet sam Donald Trump miałby napisać książkę. Ponoć miałaby ona w kontraście przedstawiać to, co napisałaby Melania.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić