Nie tego się spodziewali na studniówce. Królem parkietu był ksiądz

22

Trwa sezon studniówkowy, więc z całego kraju napływają doniesienia na temat nietypowych wydarzeń, do jakich dochodziło na tego typu imprezach. Głośnym echem odbiła się między innymi sytuacja z balu, na którym największą gwiazdą parkietu okazał się ksiądz katecheta!

Nie tego się spodziewali na studniówce. Królem parkietu był ksiądz
Internauci są pod wrażeniem studniówkowego "występu" księdza (YouTube, TOYOTOMANIAK)

Do tanecznego występu księdza doszło w trakcie studniówki w Nowogardzie (woj. zachodniopomorskie). Duchowny, który według ustaleń portalu Fakt ma na imię Damian, w pewnym momencie zdecydował się wyjść na środek parkietu i zademonstrować swoje – jak się okazało: ponadprzeciętne – umiejętności i kondycję.

Studniówka w Nowogardzie. Ksiądz skradł całe show

Chociaż ksiądz katecheta przyszedł na studniówkę II Liceum Ogólnokształcącego – zgodnie z pełnionym przez siebie "urzędem" – w sutannie, okazało się, że długi strój zupełnie nie stanowi dla niego przeszkody w tańcu. Wręcz przeciwnie!

Uczniowie rozstąpili się, by zrobić księdzu Damianowi miejsce do wykonywania popisów. Szybko okazało się, że ksiądz jest nie tylko zdolnym tancerzem, lecz także ma zadatki na gimnastyka – doskonale tańczył tzw. breakdance.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Tak się bawili maturzyści na studniówce w Elblągu. Wideo obiegło internet

Wielu uczestników studniówki zdecydowało się na nagranie wyczynów duchownego przy użyciu telefonów komórkowych. Niektóre filmiki zostały później opublikowane w sieci, w rezultacie czego o księdzu Damianie stało się głośno w całym kraju. Użytkownicy Facebooka prześcigali się w wyrazach zachwytu.

"Przy takim księdzu jest szansa, że młodzież wróci do kościoła. Brawo", "Brawo, z takimi ludźmi można współpracować a ksiądz Damian jest najlepszym przykładem. Pozdrowienia", "Super występ. Widać, że za młodości trenował breakdance", "Brawo! Pokazał młodzieży, że bawić się można (trzeba) bez względu na to, kim się jest" – komentowali filmik użytkownicy Facebooka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić