o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Nie żyją dwie małe dziewczynki. 21-letni Szczepan W. wciąż nie poniósł kary

17
Podziel się

To sytuacja bez precedensu. 21-letni Szczepan W. z Jawora spowodował śmierć dwóch małych dziewczynek i wciąż jest na wolności. Jak to możliwe?

Nie żyją dwie małe dziewczynki. 21-letni Szczepan W. wciąż nie poniósł kary
Ogromna tragedia na Dolnym Śląsku. Zabił dziewczynki, jest na wolności (foto: Youtube)
bELeRcwl

Szczepan W. był oskarżony o spowodowanie wypadku, w którym zginęły dwie dziewczynki: 10- i 11-letnia. Mężczyzna odwoził je do domu po przyjęciu zorganizowanym przez jego młodszą siostrę.

Z powodu nadmiernej prędkości mężczyzna wpadł na mokrej jezdni w poślizg, przeleciał na przeciwny pas drogi i zderzył się z dostawczym busem. Sąd nie miał wątpliwości, że ponosi winę za tragedię.

bELeRcwn

Szczepan W. wciąż na wolności. Jak do tego doszło?

Sęk w tym, że Szczepan W. wciąż pozostaje na wolności - informuje "Fakt". 21-latek został skazany na trzy lata bezwzględnego więzienia, jednak jego obrońca złożył wniosek o warunkowe zawieszenie kary na rok. Powodem miała być depresja, jednak w chorobę psychiczną nie uwierzyli biegli.

Sąd Rejonowy nie zgodził się na tymczasowe zawieszenie wykonania kary - mówi "Faktowi" Jarosław Halikowski, rzecznik sądu w Legnicy.

W październiku przypadnie druga rocznica tego makabrycznego wypadku. Ola zginęła na miejscu, a Wiktoria po kilku dniach walki o życie zmarła w szpitalu.

bELeRcwt
Po wiadomości, że on chce zawieszenia kary, dostałam stresu pourazowego i jestem na L4 - powiedziała "Faktowi" Agnieszka Szafrańska, mama Oli.
Zobacz także: „Wspólny mianownik” zgonów po policyjnej interwencji? Rzecznik policji wskazuje
bELeRcwO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
kik
2 miesiące temu
Gdzie nasz niezawisły i sprawiedliwy wymiar sprawiedliwości.
OLO
2 miesiące temu
POLSKIE SADY
czytelnik
2 miesiące temu
A co się dziwić, wymiar sprawiedliwości jest permanentnej wojnie. Prokurator wydaje nakaz aresztowania, sąd, delikwenta zwalnia. Sąd wydaje wyrok skazujący, prokurator jest odmiennego zdania. A ja myślę, wywalić tych wszystkich sędziów i prokuratorów, spadkobierców po tatusiach i dziadkach z minionej epoki perelowskiego komunizmu. Reforma wymiaru sprawiedliwości niezbędna. Idzie nowe.
bELeRcwP
johan
2 miesiące temu
Postkomunistyczna rzeczywistość - KASTA !!!
ZEGARMISTRZ Ś...
2 miesiące temu
"SONDY" "SOM" NIEZAWISŁE i mogą robić co "CHCOM". Wystarczy, ze morderca powie, ze jest z PO i już jest na wolności. Jak ta decyzja z uwolnieniem "MAFII MORDERCÓW". ZIOBRO nie ma nic do gadania. "SONDY" "SOM" WOLNE.
relaista
2 miesiące temu
Krewny pana N?
stary układ
2 miesiące temu
nie zawisły SĄD
realista
2 miesiące temu
Ot i cała prawda o zmianach w prawie o ruchu drogowym wprowadzanym przez PiS - chodzi o kasę od kierowców, a nie o bezpieczenstwo pieszych i innych uczestnikow ruchu. Jakby od razu karac pokazowo takich sprawcow to by byly efekty, a tak przekaz idzie jaki idzie i mamy co mamy na drogach.
POradnik
2 miesiące temu
Doktryna Newmana ?
Jan
2 miesiące temu
Pisowiec?
Jan
2 miesiące temu
Pisowiec?
kloss88
2 miesiące temu
Szczepan z Jawora do Wora
adi
2 miesiące temu
O co chodzi. Przecież taka jest polityka liberalnych, przepraszam, pseudoliberalnych "wolnych" sądów. Po co zamykać. Ofiarom to życia nie wróci a oszczędności będą bo nie trzeba będzie go przez 3 lata utrzymywać. Mam różne myśli o PISie ale jak zaczną na serio reformować te pseudo sądy to mają moje poparcie do końca.
bELeRcwH
czarna masa
2 miesiące temu
a o stresie i depresji rodzin nikt nie myśli?zbrodniarz ma większe prawa niż ofiara
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić