Robert Czykiel| 

Niemowlę pobiło rekord świata. Ten film to hit

4

Rich Humpherys ma zaledwie sześć miesięcy, ale już jest gwiazdą internetu. Niemowlę stało się rekordzistą świata, co zawdzięcza swoim rodzicom.

Niemowlę pobiło rekord świata. Ten film to hit
Rich Humpherys pobił rekord świata (Facebook)

Od kilku dni w portalach społecznościowych można natknąć się na film z kilkumiesięcznym dzieckiem w roli głównej. Chłopiec jedzie na specjalnych nartach wodnych, choć jeszcze nie potrafi chodzić.

6-miesięczne niemowlę z rekordem świata

Amerykańskie media szybko podchwyciły temat i zrobiły z tego hit internetu. Bohater to Rich Humpherys i pobił rekord świata. Chłopiec jest najmłodszą osobą, która jeździła na nartach wodnych.

Niemowlę w chwili nagrania filmu miało zaledwie sześć miesięcy i cztery dni. Za pomysłem stoją jego rodzice Mindi oraz Casey. Wszystko zostało dobrze przygotowane, aby zapewnić chłopcu bezpieczeństwo.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rich był tak przyczepiony do nart, aby utrzymywał równowagę i nie wpadł do wody. Miał także kamizelkę ratunkową, a na drugiej łódce asystował mu ojciec. Same narty zostały także specjalnie stworzone na tę okazję.

Na profilu Caseya Humpherysa posypały się gratulacje i zachwyty. Na portalach internetowych, które opisują wyczyn niemowlaka, już tak pozytywnie nie jest.

Wiele osób krytykuje amerykańskich rodziców, że narazili swoje dziecko na duże niebezpieczeństwo. Uważają też, że dziecko, które jeszcze nie chodzi, nie powinno być zmuszane do stania, bo to może poważnie odbić się na jego zdrowiu w przyszłości.

Zobacz także: Dziewczynkę na dmuchanym jednorożcu porwało morze. Akcja ratunkowa w Zatoce Korynckiej
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić