aktualizacja 

Niewiarygodne nagranie. Kajakarki wpadły do paszczy giganta

15

Podczas wypoczywania w wodach oceanu w Kalifornii mogło dojść do tragedii. Pewna kobieta nagrała wideo, na którym widać gigantycznego wieloryba. Ten niemalże połknął dwóch kajakarzy.

Niewiarygodne nagranie. Kajakarki wpadły do paszczy giganta
Wieloryb niemalże połknął kajakarzy (YouTube)

Niesamowite sceny ze Stanów Zjednoczonych. Chwile grozy przeżyli wypoczywający w wodach zatoki San Luis Obispo. Podczas pływania około 9 metrów od plaży wydarzyło się coś niewiarygodnego. Gigantyczny wieloryb nagle wyłonił się z ponad tafli wody i niemalże połknął dwie kajakarki.

W sieci pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Widać na nim wielu ludzi pływających po spokojnych wodach oceanu. Zapewne nie spodziewali się, że będą świadkami scen rodem z filmu. Nagle z wody wyłonił się wieloryb z otwartą paszczą, do której wpadły dwie kajakarki. Po chwili kobiety uwolniły się i dzięki temu uszły z życiem.

Kobietom nic się nie stało. Jedyna strata, jaką poniosły to zgubiony kluczyk od samochodu. Julie McSorley i Liz Cottriel porozmawiały po incydencie z telewizją FOX News. Kobiety przyznały, że nadal czują przypływ adrenaliny, gdy pomyślą o tej niecodziennej sytuacji. Dodały również, że następnym razem zachowają większy dystans.

Zobacz także: Połów z rekinami. Tego rybacy się nie spodziewali
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić