o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Nowy sondaż. PiS może samodzielnie wygrać wybory

47
Podziel się

Według najnowszego sondażu IBRiS dla "Wydarzeń" gdyby wybory do Sejmu odbyły się w niedzielę 25 kwietnia, Prawo i Sprawiedliwość z koalicjantami ze Zjednoczonej Prawicy otrzymałoby aż 32,6 proc. poparcia. KO uzyskałaby 16,4 proc, a Polska 2050 - 15,7 proc.

Nowy sondaż. PiS może samodzielnie wygrać wybory
PiS, na czele z Jarosławem Kaczyńskim, ma wciąż spore poparcie. (PAP)
bEariiwR

Z najnowszego sondażu IBRiS przeprowadzonego dla "Wydarzeń" wynika, że gdyby wybory parlamentarne miały się odbyć w najbliższym czasie to największym poparciem cieszyłaby się Zjednoczona Prawica. Rządzący mogliby liczyć na 32,6 proc. głosów.

Na Koalicję Obywatelską głosy oddałoby 16,4 proc. ankietowanych natomiast na Polskę 2050 z 15,7 proc. Lewica otrzymała 11,5 proc. poparcia oraz Konfederacja z 8,2 proc. głosów.

bEariiwT

PiS ma szansę w wyborach

PSL-Koalicja Polska znalazła się pod progiem. Aż 10,7 proc. ankietowanych stwierdziło, że nie wie, na kogo by zagłosowało. Gdyby Solidarna Polska i Porozumienie wystartowały samodzielnie, nie weszłyby do Sejmu. PiS wygrałby wybory z 30,1 proc poparcia.

Badanie Instytutu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS zostało wykonane 20 kwietnia 2021 r. na grupie 1100 osób dorosłych. Wykorzystano metodę telefonicznych, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI).

bEariiwZ
Zobacz także: Kaleta ostro o koleżance z rządu. "Nie będę schodził na ten poziom"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEariixu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
666
4 tyg. temu
Takie sondaże jednoznacznie pokazują, że w pierwszej połowie zeszłego stulecia Niemcy i Rosjanie sprawnie wykonali zadanie wymordowania polskiej inteligencji.
Katolik
4 tyg. temu
Wszystkiemu są winne media reżimowe które indoktrynują społeczeństwo. Natomiast wolne media są niedostępne dla przeciętnego Polaka, bo w Polsce trzeba mieć satelitę i pieniądze aby uzyskiwać wiadomości odpowiadające realnej rzeczywistości.
Kloss88
4 tyg. temu
Przy tej opozycji miekim robionej to nie ma sie co dziwic
bEariixv
Pucio Pucio
4 tyg. temu
Kalafior po 18 pln, glosujcie i chwalcie prezesa, tylko potem na miske ryzu wam nie starczy
Prawda w ocz...
4 tyg. temu
I teraz prosze wytlumaczyc ze ostatnie wybory i wygrana tych oszołomów byla wina ludzi głosujących za granicą!? Zwalanie winny na innych to nasza specjalność a w międzyczasie sami popieramy tych debili. Malo nam stworzyli problemow to chcemy jeszcze wiecej! Jesteśmy tak samo glupi jak oni.
Moje
4 tyg. temu
My to widzimy, że wyniki sondaży z opinii publicznej są po to aby nią sterować. A poza tym jak dalej ludzie nie chcą zmienić tej szopki to niestety... porównanie ich z bydłem nie jest tu wielką ujmą na honorze. Chcą być oszukiwani, chcą aby inni mieli gorzej...itd Dopóki nie zmieni się społeczna mentalność to nie zmieni się wiele w kraju. Trzeba zacząć zmieniać swoje własne myślenie a nie rozkładać w rozpaczy ręce.
emeryt
4 tyg. temu
Kto to popiera
No never
4 tyg. temu
A ludzie dalej nie kumają ze to przedstawienie - myślą że mają jakiś wpływ na wyniki wyborów ehh kiedy się wkoncu owce obudzą... chyba nigdy
weźcie
4 tyg. temu
PiS i wygrać wybory w jednym zdaniu się kłóci.
kocia
4 tyg. temu
wydawało mi się że wyszliśmy z komunizmu ,ale tylko mi się wydawało,dobrze że chociaz wyjechać można było
Żenua
4 tyg. temu
Tak się zastanawiam jakim cudem PiS znowu ma wygrać wybory. Czyżby sondaże zaklamane, albo ludzie są tak tępi ze nie widzą co się dzieje.
Polakko
4 tyg. temu
Tak samodzielnie tyle że w Tworkach
AntyKler
4 tyg. temu
Gdyby PiS wygrał pokazałoby to jaki głupi naród mamy w Polsce.
bEariixn
emerytka 66
4 tyg. temu
Ha ha ha ha dopiero rano czytałam że nie ma większości. Normalne jaja te sondaże.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić