Rodzina nagrana w Cieszynie. Policja pokazała bulwersujące wideo

408

Do ogromnej tragedii mógł doprowadzić kierowca w Cieszynie. Nie doszło do niej, dzięki interwencji matki. Kobieta uchroniła swoje dziecko przed potrąceniem przez nierozważnego uczestnika ruchu. Zdarzenie nagrała kamera.

Rodzina nagrana w Cieszynie. Policja pokazała bulwersujące wideo
Kobieta uratowała życie swojego dziecka (Policja)

Przejście dla pieszych nie gwarantuje nikomu bezpieczeństwa. Przekonała się o tym jedna z matek w Cieszynie. Kobieta, przechodząc z dzieckiem przez "zebrę" została niemalże potrącona przez brawurowo jadącego kierowcę audi.

Całe zdarzenie zostało nagrane wideorejestratorem przez jednego z kierowców. Rodzice przeżyli prawdziwe chwile grozy. Ojciec z pierwszym dzieckiem zdążyli niemalże pokonać całe pasy, gdy matka, trzymając drugą pociechę za rękę dopiero na nie wchodziła. Nagle kobieta dostrzegła audi, które dojeżdżając do przejścia zaczęło przyspieszać. Przerażona podniosła potomka za rękę i w ostatniej chwili uciekła. Sytuacja wywołała spore oburzenie w partnerze bohaterki.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na szczęście niebezpieczne zdarzenie zostało uwiecznione okiem kamery. Wideo zostało przekazane policji, która ustaliła tożsamość pirata drogowego. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Cieszyna. Mężczyzna szybko przekonał się, że niebezpieczny manewr był dla niego nieopłacalny. Za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym ukarano go mandatem karnym w wysokości 2 i pół tys. złotych oraz nałożono na niego również 10 punktów karnych.

Sprawca zamieszania miał też na sumieniu inne grzechy. Kilka godzin po wyjściu z komisariatu 20-latek został wylegitymowany przez innych mundurowych. Podczas kontroli wykryto u niego susz rośliny, który okazał się później marihuaną. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Mobbing w Senacie? Nowe informacje. Mamy komentarz z opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić