Okropność! Myli zużyte prezerwatywy i sprzedawali ponownie

62

Nieprawdopodobnie co policja odkryła w jednym z zakładów w Wietnamie. Podczas nalotu funkcjonariusze przechwycili ponad 320 tysięcy zużytych prezerwatyw, które były myte i ponownie jako nowe trafiały do sprzedaży.

Okropność! Myli zużyte prezerwatywy i sprzedawali ponownie
Ponad 300 tys. używanych prezerwatyw było przepakowywanych i sprzedawanych w Wietnamie. (Twitter.com)

32-letnia Pham Thi Thanh Ngoc pochodząca z prowincji Binh Duong, w południowej części Wietnamu znalazła sobie bardzo dziwny sposób na zarabianie pieniędzy. Jak donosi „Vietnam Insider” kobieta wymyła ponad 320 tysięcy zużytych prezerwatyw. Kilka tysięcy zdołała już sprzedać niczego nieświadomym klientom.

Lokalni urzędnicy poinformowali, że podczas sobotniego nalotu policja przechwyciła łącznie 324 000 używanych prezerwatyw. Tysiące innych trafiło już do ponownej sprzedaży. Prezerwatywy miały być dostarczane do pobliskich hoteli i straganów w prowincji.

Pham Thi Thanh Ngoc wynajęła obiekt, w którym poddawała recyklingowi zużyte kondomy. Kobieta myła prezerwatywy, nabijała na drewniany trzon, aby znów wyglądały świeżo, a następnie umieszczała je w nowym opakowaniu. Nie wiadomo, skąd 32-latka wzięła tyle zużytych prezerwatyw.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Według amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom mycie i ponowne używanie prezerwatyw może prowadzić do wielu chorób wenerycznych i infekcji.

Zobacz także: Jak stosować prezerwatywy?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić