aktualizacja 

Osiłek nagle wyskoczył z auta. "Dobrze się czujesz?"

97

Na polskich drogach wielokrotnie dochodzi do prób wyłudzenia odszkodowania "na kolizję drogową". Tak mogło być w przypadku kierowcy renault, który z premedytacją doprowadził do zderzenia z autorem filmu opublikowanego na kanale "Stop Cham". Sprawca kolizji próbował jeszcze dyskutować, negując swoją winę.

Osiłek nagle wyskoczył z auta. "Dobrze się czujesz?"
Kierowca renault doprowadził do kolizji, a później zaczął dyskutować (Licencjodawca, STOP CHAM)

Czy kierowca renault z premedytacją próbował doprowadzić do zderzenia z autorem filmu? Być może. W Wielki Piątek na jednym ze skrzyżowań w Mrągowie kierujący osobowym clio próbował wymusić pierwszeństwo.

Następnie przejechał kilkaset metrów i zaczął wyprzedzać autora nagrania na podwójnej linii ciągłej, gwałtownie hamując przed maską poszkodowanego. Nie dało się uniknąć kolizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zieolna Góra. Kobieta wjechała wprost pod radiowóz

Sprawca zdarzenia próbował jeszcze dyskutować z poszkodowanym. "Dobrze się czujesz?" - pytał wyraźnie wzburzony mężczyzna. Warto podkreślić, że wcześniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Akcja zaczyna się skrzyżowaniu, gdzie kierowca clio chciał wcisnąć się przede mnie, mając czerwone światło. Ja mu na to nie pozwoliłem. To mu tak siadło na ambicje - pisze autor nagrania opublikowanego na kanale Stop Cham.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zajechał drogę i doprowadził do kolizji - Dobrze się czujesz ?! #1444 Wasze Filmy

Sprawca nie uniknął kary

Ostatecznie, przekonany o swojej niewinności sprawca nie uniknął surowej kary. Patrol drogówki, który przyjechał na miejsce, ukarał go mandatem karnym w wysokości 1200 złotych i 6 punktami karnymi.

Komentujący śmieją się z bezmyślnego zachowania kierowcy renault. Ironicznie podkreślają, że od razu po kolizji "zapytał, czy poszkodowany dobrze się czuje". Nie brakuje też osób, które zachęcają do poinformowania ubezpieczyciela sprawcy o jego działaniach.

Miód na moje oczy. Polecam wysłać to nagranie do ubezpieczyciela Clio. Będzie piękny regres - pisze jeden z komentujących.
Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić