aktualizacja 

Pani Ewa została pobita na śmierć. Zamordował ją partner? Synowie mówią o wielkiej zbrodni

10

Od tragicznej śmierci Ewy Orłowskiej minął miesiąc. Sprawca nadal jest na wolności. Synowie zamordowanej kobiety opowiedzieli "Faktowi" o dramacie, jaki teraz przeżywają.

Pani Ewa została pobita na śmierć. Zamordował ją partner? Synowie mówią o wielkiej zbrodni
Pani Ewa została śmiertelnie pobita. Synowie mówią o wielkiej zbrodni (Facebook)

Morderca cały czas pozostaje nieuchwytny. Wszystko wskazuje na to, że był to 40-letni mężczyzna, posługujący się nazwiskiem Abdanour Djabri.

Kobieta przeszła piekło

Pani Ewa miała wiele obrażeń na całym ciele. Stwierdzono urazy głowy, złamany nos i szczękę. Mężczyzna katował ją aż do śmierci, być może narzędziem, które syn Ewy Orłowskiej znalazł w kuchni.

Nie mam wątpliwości, że mama została zamordowana tym narzędziem. Widziałem ciało mamy po śmierci, wiem jakie miała obrażenia. Ten klucz znalazłem w mieszkaniu mamy i przekazałem policji - mówi "Faktowi" Paweł Orłowski.

Jak czytamy, synów pani Ewy dopiero niedawno wpuszczono do mieszkania, w którym rozegrał się dramat. Widok był dla nich przerażający i może być traumą na wiele miesięcy.

Kiedy znaleźliśmy ten klucz, to stało się coś niezwykłego. Nagle spadła mamy bluza z krzesła i karton ze zdjęciami, którego szukaliśmy. Jakby mama chciała nam pokazać, że tym ją skrzywdzono. Widziałam ciało mamy po śmierci, obrażenia jakie miała, mogły być zadane właśnie takim kluczem - dodaje Paweł, cytowany przez dziennik "Fakt".
Zobacz także: Rozbił samochód na latarni. Pokaz głupoty amerykańskiego kierowcy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić