Patostreamer nie miał litości dla szczeniaka. Teraz ma spore problemy

20

Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi K., który podczas wideorelacji na żywo, znęcał się nad dwutygodniowym psem. Mężczyzna wymachiwał i rzucał szczeniakiem.

Patostreamer nie miał litości dla szczeniaka. Teraz ma spore problemy
40-latek został oskarżony. (Facebook)

Tomasz K. usłyszał zarzuty za znęcanie się nad dwutygodniowym psem. Mężczyzna, będąc na wizji bił, szarpał i wymachiwał szczeniakiem.

Rzucał i szarpał szczeniakiem

Do zdarzenia doszło na początku tego roku. Jak informuje Polsat News podczas relacji na żywo 40-latek pił alkohol i zachowywał się agresywnie wobec dwutygodniowego psa. Kiedy jeden z widzów zwrócił mu uwagę, Tomasz K. zaczął jeszcze bardziej znęcać się nad szczeniakiem.

Zrobiłeś źle, ponieważ nie słyszysz, jak pies cierpi — powiedział jeden z jej widzów.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mężczyzna zaczął przeklinać, wymachiwać szczeniakiem i rzucać nim o podłogę. Później zaczął grozić osobie, która zwróciła mu uwagę i powiedział, że z widzem zrobi "to samo" co z psem.

Widzowie nagrali wyczyny Tomasza K. i jeszcze tego samego dnia zgłosili sprawę na policji. O akcie oskarżenia, który wpłynął do sądu poinformował ruch "Ludzie Przeciw Myśliwym". Szczeniak i jego matka jeszcze tego samego dnia zostały odebrane mężczyźnie.

Zobacz także: Pies podczas upałów. Sposoby i pomysłowe gadżety na pomoc zwierzęciu
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić