Pielgrzymka z Sanah. Oto nowa odsłona piosenki: "Ale jazz"

15

Sanah robi furorę. Jej album "Królowa Dram" został wyróżniony podczas gali Fryderyki 2021, a ponadto dużym uznaniem cieszą się utwory z nowszej płyty młodej wokalistki. Jeden z nich pojawił się na pielgrzymce, oczywiście w nowej odsłonie.

Pielgrzymka z Sanah. Oto nowa odsłona piosenki: "Ale jazz"
Pielgrzymkowa odsłona "Ale jazz" (YouTube, Zespół Przyjaciele)

Sanah obecnie cieszy się dużym uznaniem i rozpoznawalnością. Niegdyś próbowała swoich sił w "Mam Talent" i "The Voice of Poland", ale nie notowała tam sukcesów. Mimo to się nie poddała i mocno walczyła o realizację wymarzonych planów.

Bardzo głośno zrobiło się o niej po premierze singla "Szampan". Utwór promujący płytę "Królowa dram", za którą otrzymała nagrodę muzyczną "Fryderyk", w mgnieniu oka stał się absolutnym hitem.

Gigantyczną popularnością cieszą się też inne utwory tej młodej wokalistki. Furorę robi między innymi "Ale jazz".

"Ale jazz" Sanah na pielgrzymce. Co za wykonanie!

"Ale jazz" jest tak popularne, że... nawet pojawiło się na pielgrzymce! Wędrujący w kierunku Częstochowy zdecydowali się na stworzenie specjalnej wersji wielkiego przeboju.

Oh, ale jazz, na pielgrzymce fajnie jest, wszyscy bracia są the best, każda siostra uśmiechnięta - możemy usłyszeć w pielgrzymkowej wersji "Ale jazz".

Wyjątkową odsłonę popularnej piosenki stworzyła młodzież z "Zespołu Przyjaciele". Zmodyfikowany utwór Sanah wspólnie nucili przedstawiciele "Grupy Kociewie", którzy po raz 30. udali się na Jasną Górę.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić