Angelika Karpińska| 

Pies bohaterem. Uratował porzucone dziecko

21

Pies rasy husky został okrzyknięty przez media bohaterem. Czworonóg odkrył nowo narodzone dziecko porzucone w parku Kings Norton w Birmingham w Anglii. Dzięki niemu chłopiec przeżył. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pies bohaterem. Uratował porzucone dziecko
Pies uratował noworodka (West Midlands Police)

Terry Walsh wyprowadzał swojego psa o imieniu Hel na spacer. W pewnym momencie husky wbiegł w zarośla i znalazł tam zawiniętego w koc noworodka.

Pies położył się obok i zaczął delikatnie szturchać dziecko nosem. Wtedy noworodek obudził się, a właściciel czworonoga usłyszał jego płacz.

Byłem trochę oszołomiony, więc szybko podbiegłem i zdjąłem fragment koca z twarzy dziecka. To był noworodek - wspomina Terry Walsh.

Noworodek miał zaledwie kilka godzin. Uratował go husky

Policja stwierdziła, że ​​dziecko prawdopodobnie urodziło się tego samego dnia i miało zaledwie kilka godzin, gdy zostało odnalezione. Chłopiec trafił do szpitala, a lekarze twierdzą, że jest w dobrym stanie.

Gdyby nie Hel, nie zauważyłbym go. Pomyślałbym, że to tylko zwinięty koc. Dziękuję Bogu, że dziecko żyło, to mogło skończyć się tragicznie. Dziecko mogło być martwe. Powiedziałem moim sąsiadom: Bóg wysłał Hel na ratunek nowo narodzonemu chłopcu! -powiedział właściciel psa.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Śledczy próbują odnaleźć matkę noworodka. Zeznania świadków sugerują, że może to być biała kobieta w wieku ok. 20 lat. Była widziana w pobliżu miejsca, w którym odnaleziono dziecko.

Jesteśmy gotowi zaoferować Ci wszelką pomoc i wsparcie, jakiego możesz potrzebować. George jest bezpieczny i zdrowy, a Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem - zapewniamy, że nie będziesz mieć żadnych kłopotów - zwrócił się do matki dziecka inspektor Neil Hunt.

Zobacz także: Uwięziony noworodek. Akcja w Meksyku

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić