Pies dostał spadek. Został milionerem

86

Pies stał się milionerem, po tym jak właściciel zapisał mu w spadku cały swój majątek. Suczka Lulu resztę życia spędzi w luksusach, mając "do wydania" 5 mln dolarów, czyli ponad 18 mln złotych.

Pies dostał spadek. Został milionerem
Pies został milionerem. (Twitter.com)

Ośmioletnia suczka Lulu resztę życia spędzi w luksusie, co zapewnią jej pieniądze pozostawione przez jej właściciela. Bill Dorris, który zmarł pod koniec ubiegłego roku, zapisał swojemu ukochanemu psu cały swój majątek, czyli 5 mln dolarów. Jest to ponad 18 mln złotych.

Pies milionerem

84-letni Bill Dorris był bardzo zajęty, dlatego psem często zajmowała się jego przyjaciółka - Martha Burton. I to właśnie ona zaopiekuje się psem, a także będzie rozporządzać jego majątkiem.

5 milionów dolarów zostanie przekazane do funduszu powierniczego, który zostanie utworzony po mojej śmierci, aby zaopiekować się moim border collie - Lulu. Ma to zaspokoić wszystkie potrzeby Lulu. Pies pozostanie w posiadaniu Marthy Burton - głosi testament.
Zobacz także: Pies Pączek szuka kochającego domu
Naprawdę nie wiem, co o tym myśleć, prawdę mówiąc. On kochał tego psa (...)To dobry piesek - powiedziała pani Burton dla News Channel 5.

88-latka powiedziała, że nie planuje kupować psu zbędnych błyskotek i gadżetów. Zamierza kontynuować swoje spokojne życie w swoim domu w Nashville. Nie jest jasne, co stanie się z majątkiem, gdy Lulu umrze.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić