Podjechał na myjnię i uszkodził luksusowe auto. Ma pecha! Nagranie

37

Na kanale Stop Cham na YouTube opublikowane nagranie, które zarejestrowano na myjni samochodowej w Poznaniu. Kierowca samochodu marki ford najpierw miał specjalnie zarysować luksusową sportową toyotę, po czym uderzyć w ścianę stacji benzynowej i uciec z miejsca zdarzenia. Wszystko nagrała kamera umieszczona w toyocie.

Podjechał na myjnię i uszkodził luksusowe auto. Ma pecha! Nagranie
Na kanale Stop Cham na YouTube opublikowane nagranie, które zarejestrowano na myjni samochodowej w Poznaniu. (YouTube, Stop Cham)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 października na myjni samochodowej przy stacji BP w Poznaniu. Jak czytamy pod zamieszczonym wideo, autor nagrania, czyli kierowca toyoty GT86 przez dłuższą chwilę stał w kolejce do myjni.

W pewnym momencie za toyotą ustawił się samochód osobowy marki ford, który po chwili ominął sportowe auto, po czym podczas cofania zarysował wartą ponad 100 tys. zł toyotę. Autor nagrania twierdzi, że kierowca forda zrobił to specjalnie.

Według monitoringu stacji (obsługa stacji nie chciała mi wydać monitoringu - wydali tylko policji) to ani na stacji się nie zatrzymali, ani nic, po prostu najwyraźniej zobaczyli ciekawszy samochód (Toyota GT86 jest raczej rzadka na polskich drogach) i postanowili go uszkodzić. Zresztą jak się uważnie przyjrzeć, to najprawdopodobniej kierowca został podpuszczony przez pasażerkę z tylnego fotela - informuje kierowca toyoty.

Mężczyzna zgłosił sprawę na policję i do firmy ubezpieczeniowej. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Na pewno będzie ciekawie, bo jak widać pod koniec nie dość, że ucieczka, to po drodze jeszcze uderzyli w ścianę stacji. A potem ludzie się dziwią że niektórzy parkują na dwóch miejscach - kontynuuje autor nagrania.

Pod nagraniem pojawiło się już niemal 1,5 tys. komentarzy. "Chciałbym zobaczyć ich minę jak dostaną wycenę naprawy" - napisał jeden z internautów. "Widać, że jaskiniowcy, nie wiedzą nawet, że na stacji pełno kamer i że prawie co drugi samochód ma rejestrator" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Wyprzedzał "na trzeciego". Mrożące krew w żyłach wideo z Podlasia
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić