aktualizacja 

Poszedł na grzyby. Czegoś takiego się nie spodziewał

122

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo przedstawiające wymarzoną sytuację dla każdego grzybiarza. Jednemu z internautów udało się nagrać niespotykany wręcz wysyp grzybów. W takiej sytuacji chyba każdy chwyciłby za telefon.

Poszedł na grzyby. Czegoś takiego się nie spodziewał
Wysyp grzybów, który widać na nagraniu robi wrażenie (Facebook, Pixabay)

Tegoroczny sezon na grzyby trwa w najlepsze. Wyjątkowy czas wykorzystywany jest przez grzybiarzy, którzy skoro świt pojawiają się w lasach na terenie całej polski. Te okazują się w tym roku bardzo łaskawe. Zbiory w wielu przypadkach są obfite, a niektóre okazy osiągają naprawdę spore rozmiary.

Ale niezwykłe okazy można spotkać nie tylko w Polsce. Lubuscy Łowcy Burz opublikowali na Facebooku nagranie wideo z Czech. Osoba, która wybrała się do miejscowego lasu trafiła na niesamowity łup. Widok, który zastała pomiędzy drzewami sprawił, że od razu chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Autor nagrania w lesie znalazł całe morze rydzów. Niewątpliwie taki widok to marzenie każdego grzybiarza. Na małym fragmencie ziemi wyrosło kilkadziesiąt grzybów. Wystarczyło poświęcić kilka lub kilkanaście minut, aby zapełnić po brzegi sporych rozmiarów koszyk. Oglądając wideo można odnieść wrażenie, że autor znajduje się w miejscu ciasnym i trudno dostępnym. Być może to właśnie dlatego było tam nadal tak dużo grzybów.

"To są najlepsze grzyby na świecie"

Wideo z Czech zostało opublikowane na Facebooku i zyskało sporą popularność wśród internautów. Temat grzybów, a zwłaszcza niezwykłych sytuacji w lesie, czy ogromnych okazów od lat wzbudzał ogromne emocje w mediach społeczność. Nic dziwnego więc, że taki widok rydzów narobił zamieszania. Zdaniem wielu to właśnie ta odmiana grzybów jest jedną z najsmaczniejszych.

O mój Boże, to są najlepsze grzyby na świecie, kocham je jeść! Toć to raj chodzić i zbierać grzyby i to jeszcze rydze - napisała internautka.
W życiu nie widziałam tak dużych Zawsze zbierałam małe i piekliśmy na kuchni z solą - stwierdziła komentująca.
Jak w grzybowym raju! - podsumowała jedna z użytkowniczek Facebooka.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić