aktualizacja 

Profil Grupy Wyszehradzkiej zablokowany na Facebooku

131

Profil na Facebooku z informacjami o działalności Grupy Wyszehradzkiej został na pewien czas zablokowany. Patryk Jaki nagłośnił sprawę i stwierdził, że administracja usuwa konta krytykujące lewicę i "niszczy wolność"

Profil Grupy Wyszehradzkiej zablokowany na Facebooku
(Twitter)

Konto Visegrad 24 działające na Facebooku zostało zablokowane. Publikujący na temat działalności Grupy Wyszehradzkiej profil miał naruszać standardy wytyczone przez administrację serwisu.

Zdaniem administratorów bliźniaczego konta działające na Twitterze, ta decyzja była zaskakująca. Na profilu ukazywały się głównie zdjęcia i ciekawostki na temat państw tworzących grupę, czyli Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Patryk Jaki o niszczeniu wolności

Głównymi treściami, które udostępniamy, są cytaty z wypowiedzi liderów V4 zdjęcia naszych miast oraz przyrody w regionie – napisano.
Zobacz także: Zbigniew Stonoga zatrzymany. Michał Woś: wielokrotny bandyta, internetowy celebryta

Profil Visegrad 24 został odblokowany kilka godzin później. Całą sprawę nagłośnił Patryk Jaki. Powiedział, że za podobnymi sytuacjami stoją ogromne korporacje, a w Stanach Zjednoczonych dochodzi do "masowego usuwania kont krytykujących lewicę"

Duże korporacje bez żadnej legitymacji od ludzi niszczą wolność. Dlatego obrona wolności słowa znów staje się największym wyzwaniem konserwatystów na świecie – przekazał europoseł.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić