aktualizacja 

Protesty rolników. Ustawią blokadę na jednej z popularniejszych dróg

32

Rolnicy będą kontynuować protesty, bo za wszelką cenę nie chcą dopuścić do nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Jutro zamierzają ustawić blokadę na jednej z najbardziej uczęszczanych dróg.

Protesty rolników. Ustawią blokadę na jednej z popularniejszych dróg
Szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski (PAP)

Rolnicy nie zamierzają się poddawać. Nastawieni są na zwycięstwo w swojej sprawie. Protestujący, którzy chcą zebrać się w środę na drodze krajowej numer 2, aby zamanifestować swoją niezgodę względem nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, zamierzają zablokować drogę. Już informują kierowców, aby miejsce to omijali jutro szerokim łukiem.

Apeluję do kierowców, żeby na trasie Warszawa-Moskwa, a szczególnie Siedlce, Terespol, nie poruszać się w tym dniu, dlatego że ruch będzie znacznie utrudniony, będzie tam kilka blokad. Oczywiście przewidujemy rotacyjne przepuszczanie samochodów co pół godziny, ale i tak spowoduje to ogromne opóźnienia - mówił szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski podczas konferencji prasowej, podaje Dziennik Wschodni.

To już kolejny protest, a rolnicy zamierzają przeprowadzić takich jeszcze co najmniej kilka. Tym razem 21 października rolnicy pojawią się na drodze z samego rana. Protestować będą od około godziny 8.

Nie odpuścimy! Sparaliżujemy kraj - piszą na Facebooku.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić