o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Protesty rolników. Ustawią blokadę na jednej z popularniejszych dróg

23
Podziel się

Rolnicy będą kontynuować protesty, bo za wszelką cenę nie chcą dopuścić do nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Jutro zamierzają ustawić blokadę na jednej z najbardziej uczęszczanych dróg.

Protesty rolników. Ustawią blokadę na jednej z popularniejszych dróg
Szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski (PAP)
bDpimpDV

Rolnicy nie zamierzają się poddawać. Nastawieni są na zwycięstwo w swojej sprawie. Protestujący, którzy chcą zebrać się w środę na drodze krajowej numer 2, aby zamanifestować swoją niezgodę względem nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, zamierzają zablokować drogę. Już informują kierowców, aby miejsce to omijali jutro szerokim łukiem.

Apeluję do kierowców, żeby na trasie Warszawa-Moskwa, a szczególnie Siedlce, Terespol, nie poruszać się w tym dniu, dlatego że ruch będzie znacznie utrudniony, będzie tam kilka blokad. Oczywiście przewidujemy rotacyjne przepuszczanie samochodów co pół godziny, ale i tak spowoduje to ogromne opóźnienia - mówił szef rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski podczas konferencji prasowej, podaje Dziennik Wschodni.
bDpimpDX

To już kolejny protest, a rolnicy zamierzają przeprowadzić takich jeszcze co najmniej kilka. Tym razem 21 października rolnicy pojawią się na drodze z samego rana. Protestować będą od około godziny 8.

Nie odpuścimy! Sparaliżujemy kraj - piszą na Facebooku.
bDpimpEy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
AAAAAAA
2 miesiące temu
Głosowaliście na PIS to się chłopki cieszcie.
mjr
2 miesiące temu
Komu i co chcecie pokazać! Kierowcy zadowoleni nie będą a ci , którzy spowodowali tę ustawę siedzą w Warszawie w luksusowym hotelu.Nie tędy droga.
.....
2 miesiące temu
Kaczyński ma policję na usługi, a ona ma armatki wodne i gaz łzawiący, więc chętnie użyje ich do rozgonienia chłopstwa. A co ważniejsze nie powinni narodowi utrudniać pracy tylko politykom w Sejmie i prezydentowi na zawołanie PiS'u co nie broni narodu.
bDpimpEz
Pompa🏪
2 miesiące temu
Popularne to papierosy kiedyś byly🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
JA.
2 miesiące temu
ROLNICY DLACZEGO ZNOWU UTRUDNIACIE MI PRACE -CHCECIE ZEBYM JA STRACIŁ !!!!! KIEROWCA. DZIĘKUJE
Najnowsze komentarze (23)
????
miesiąc temu
W komentarzach typu 'sami głosowaliście więc macie za swoje' śmiem zauważyć, że jednak wielkie poparcie PiS uzyskał poprzez wprowadzenie + i innych dupereli, które niszczą budżet, zapominacie jednak o podstawowej sprawie, być producentem a nie klientem, produkować wspierać własny kapitał rozwijać własną gospodarkę (tak do tego także należy rolnictwo, dla ułomnych tłumacząc), ciekaw jestem jak daleko dojdziemy gdy będziemy wszystko ściągać z zagranicznych producentów, mleczko z rana do płatków będziecie wlewać i się cieszyć gdy przyjdzie zapłacić wam za podstawowe artykuły znaczna kasę, ale oczywiście tego nie widzicie, klapki na oczkach, pilnujecie tak jak każdy swojego interesu, więc się nie dziwcie ze rolnik protestuje gdy go jawnie dymają osoby, które nie znają się zupełnie na rolnictwie a tworzą niszczące ustawy. Kończąc zadam wam pytanie, jak długo bedzie kasa na dofinansowania socjalne na wytwór pisu tarcze antykryzysową i wiele innych, których nie będę wymieniał jeśli upadnie gospodarka, jak wyobrażacie sobie postępującą inflację i jak się na nią zabezpieczyliście i gdzie jest wasza podstawowa wiedza o przedsiębiorczości?
alka
2 miesiące temu
władza blokuje teraz nawet filmy live na facebook więc maja rolników dzisiaj daleko gdzieś
hary-63
2 miesiące temu
Zróbmy wybory ,a wy jeszcze raz na PIS głosujcie.hahahah
gość.
2 miesiące temu
Nauczyciele też sparaliżowali kraj, żeby się wzbogacić i co? I coś im nie pykło wtedy i teraz też nie pyknie.
alejak•pl
2 miesiące temu
To tylko garstka, większość ze wsi i małych miast nadal patrzy z fanatycznym uwielbieniem na dojną zmianę a jak jeszcze ksiądz przyklaśnie, to nie ma zmiłuj.
Piotr
2 miesiące temu
Panowie rolnicy chcą zdenerwować społeczeństwo, bo chyba nie PIS. Proszę jechac pod sejm i tam walczyć o swoje.
Helen
2 miesiące temu
Chcieliście, dostaliście po 3 zł. dziennie, więc cieszć się z dobrobytu. Niedługo obetną wam kochane dopłaty znienawidzeni eurodeputowani.
Ferdek
2 miesiące temu
Wybraliście, więc czego chcecie. Następną szansę będziecie mieli za 3 lata. Teraz cicho siedzieć i basta!!!
bDpimpEr
...........
2 miesiące temu
REAKTYWACJA SAMOBRONY SMIESZNE
kkk
2 miesiące temu
Utrudnijcie życie reszcie społeczeństwa. Nie tędy droga panowie, to nie przysporzy wam poklasku, wręcz przeciwnie
mjr
2 miesiące temu
Komu i co chcecie pokazać! Kierowcy zadowoleni nie będą a ci , którzy spowodowali tę ustawę siedzą w Warszawie w luksusowym hotelu.Nie tędy droga.
asa
2 miesiące temu
rolnicy HAHAHAHAHAHA !
hej hej
2 miesiące temu
Bardzo Wam dobrze chłopaki ze wsi głosowaliście na PIS to teraz macie czego chcieliście cieszcie się a w bampugo was zrobili wiecie jak to wygląda obiecanki cacanki a głupiemu radość. Teraz nie dorzekajcie oddani byliście dla PIS-u sercem i duszą.
J.....
2 miesiące temu
Tak trzymajcie Rolnicy! Polacy są z Wami!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić