o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Przemaglowali Billa Gatesa. Ważne słowa

82
Podziel się

Bill Gates wziął udział w akcji Reddit, w ramach której odpowiadał na rozmaite pytania internautów. Założyciel Microsoftu udzielił bardzo ważnej rady młodemu pokoleniu.

Przemaglowali Billa Gatesa. Ważne słowa
Bill Gates udzielił rady młodym ludziom (Getty Images, China News Service)
bECFdSdh

Bill Gates podzielił się w sieci najważniejszymi radami, jakich chciałby udzielić młodemu pokoleniu. Współzałożyciel Microsoftu odpowiadał na pytania internautów na popularnym portalu Reddit, w związku z publikacją swojej nowej książki "Jak uniknąć katastrofy klimatycznej". Wątek zebrał ponad 13 000 komentarzy.

Bill Gates radzi młodym ludziom. Ważne słowa

W ciągu ponad 15 lat, kiedy uczyłem się o energii i zmianach klimatycznych, nastąpił ekscytujący postęp. Teraz potrzebujemy planu, który przekształci cały ten impet w praktyczne kroki prowadzące do osiągnięcia naszych wielkich celów. Możecie zapytać mnie o zmiany klimatyczne, Covid-19 lub cokolwiek innego – napisał w poście na Reddicie w ramach akcji Ask Me Anything.
bECFdSdj

Jeden z internautów zapytał Gatesa: "Jaką radę dałbyś 19-latkowi?" W odpowiedzi Gates podkreślił znaczenie uczenia się młodych ludzi na temat zmian klimatycznych.

Powinieneś uczyć się o zmianach klimatycznych. To nie musi być zajęciemna pełen etat - powinieneś wybrać pracę, na której ci zależy i mieć w nią swój wkład, ale jednocześnie mieć wyższe cele, które nie dotyczą tylko własnego sukcesu - napisał Gates
bECFdSdp

Globalne ocieplenie oczami Billa Gatesa

Inny użytkownik zapytał współzałożyciela firmy Microsoft: "Jak myślisz, jaka niszowa technologia może odegrać znaczącą rolę w przyszłości w walce ze zmianami klimatycznymi?".

Potrzebujemy wielu technologii - syntetycznego mięsa, magazynowania energii, nowych sposobów wytwarzania materiałów budowlanych… Chcemy być otwarci na szalone pomysły - odpowiedział Gates

W końcu ktoś zapytał, jaki byłby "najlepszy scenariusz", gdybyśmy nie zrobili nic w sprawie zmian klimatu.

bECFdSdq
Z czasem wszystko się pogarsza, znikają naturalne ekosystemy. Nie będziemy w stanie utrzymać populacji, jeśli na świecie zrobi się dużo cieplej - oznajmił Gates.
Zobacz także: Globalne ocieplenie nie istnieje? Zaskakująca odpowiedź ministra
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECFdSdK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(82)
virus
4 dni temu
Bardzo kochają getesa
virus
4 dni temu
Nowy Hitler
Jonathan 12
6 miesięcy temu
Ten koleś to nowy tacy w historii świata już byli .wiemy jak się to kończyło.
bECFdSdL
Jonathan 12
6 miesięcy temu
A może nie wycinać lasów odejść od opakowania plastikowych To z to mało przetwarzane odpady które się wysyła do krajów 3 swiata
Jonathan 12
6 miesięcy temu
Nie wycinać lasów tropikalnych więcej zieleni w miastach A nie beton wywalić plastikowe opakowania transport zucic na kolej i juz bedzie lepiej
Tedi Bear
6 miesięcy temu
Ten portal jest tragicznie głupi i niewart uwagi.
Grzegorz Jan
6 miesięcy temu
Ludzkości, ziemio ludna i bogata przestańcie promować szaleńca. Nikt nie ma patentu na dobrobyt całego świata. Ten hipokryta doprowadzi do zapaści tej cywilizacji. Nic nie wie do końca bo tego żaden naukowiec nie wie a mimo to w swej ignorancji ślepo chcę pozbawić ludzi tego świata. Cóż jeśli młode pokolenie się nie obudzi to jego plan może się zrealizować. To że ma dużo pieniędzy wcale nie upoważnia go do decydowaniu o losach każdego na tej planecie.
Zżdzich
6 miesięcy temu
Pierdu, pierdu a jednocześnie inwestuje się w Monsanto i wprowadza uprawy zmodyfikowane genetycznie w Afryce w postaci monokultur, uprawę avocado na skalę przemysłową tam gdzie nigdy nie rosło, uprawę soi w Ameryce Południowej oraz pryska się wszystko Rudupem. Ciekawe z jakiego drzewa ma podłogi w domu i czy jadą żywność z supermarketu. Od czasu do czasu dobrze jest pokazać się w telewizji. Putin też tak robi i odpowiada na pytania obywateli.
Pierre
6 miesięcy temu
A jeszcze parę lat temu twierdził, że aby zmniejszyć ludzi trzeba szczepionki. Jego firma wydała wirusa i stworzono pseudo pandemie wirusem sars cov 2, nieco niebezpieczny niż mers czy sars cov 1, który pszeszdl nam koło nosa
Depopulacja
6 miesięcy temu
A szczepionki sa bezpieczne o ktorych mowil Bull Goats 10 lat temu.
Edtom
6 miesięcy temu
Gaets to terrorysta, który powinien być ścigany listem gończym i osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze
tyle
6 miesięcy temu
Biedni mali ludzie. Wasza wiedza jest żadna. Nic światu, ani drugiemu człowiekowi nie jesteście w stanie z tą wiedzą dać bo do niczego się nie nadajecie. Żyjecie jedynie w wirtualnym świecie internetowych for żywiąc się wszelkimi teoriami spiskowymi przeważnie na utrzymaniu mamusi czy socjalu. Żaden normalny człowiek z podstawową nawet wiedzą takich bredni nie pisze.
XD,s
6 miesięcy temu
,,szalone,, pomysły? A jakie pomysły może mieć szaleniec?
bECFdSdD
Morfeusz
6 miesięcy temu
Niema źle My dbamy o dobry klimat Wycinamy na potęgę drzewka i na potęgę nic tylko budujemy Brawo👍👍👍
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić