o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NB
|

Nagranie ze Strefy Gazy. Bomba uderzyła podczas wejścia na żywo

100
Podziel się

Media obiegło wstrząsające nagranie ze Strefy Gazy. Dziennikarka stacji telewizyjnej Al Jazeera prowadziła stamtąd relację na żywo. W pewnym momencie na sąsiedni budynek spadła rakieta.

Nagranie ze Strefy Gazy. Bomba uderzyła podczas wejścia na żywo
Dziennikarka prowadziła relację ze Strefy Gazy (YouTube)
bEsfTmfF

Youmna Al Sayed, dziennikarka stacji Al Jazeera, prowadziła relację na żywo ze Strefy Gazy. Miała na sobie hełm i kamizelkę ochronną.

W pewnym momencie wypowiedź reporterki przerwała rakieta, która spadła na sąsiedni, 14-piętrowy budynek. Przerażona kobieta uciekła sprzed kamery. Słychać było kolejne głośne eksplozje.

bEsfTmfH

Kamera została obrócona, by pokazać widzom zniszczony budynek i wydobywający się z niego dym. Dziennikarka zza kamery nadal komentowała sytuację.

To wieżowiec Al-Szoruk, który właśnie został zrównany z ziemią. Stałam naprzeciwko niego, gdy do was mówiłam. Zniszczenia są ogromne. To jeden z największych budynków. Nie zawalił się jeszcze całkowicie, co oznacza, że zostaną wystrzelone kolejne rakiety - relacjonowała Youmna Al Sayed.
bEsfTmfN

Konflikt izraelsko-palestyński. Ile osób zginęło?

Od poniedziałku w izraelskich nalotach zginęło 145 Palestyńczyków, w tym 41 dzieci. 1100 osób zostało rannych. Po stronie izraelskiej zginęło 10 osób, w tym dziecko i żołnierz, a rannych zostało ponad 560 osób.

Zobacz także: Atak Izraela na siedzibę dowódców Hamasu. Dramatyczne nagranie wojska

bEsfTmfO
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsfTmgi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(100)
1075
miesiąc temu
ten naród jest narodem okropnym, tylko pieniądze i złoto i ich dobro jest ważne- Palestyńczyków chcą wyeliminować. Jakie odszkodowania dla nich????? Nawet Niemcy nie powinni płacić a płacili !!!!Hańba to co robią
Grześ
3 miesiące temu
Kto tak naprawdę prowadzi wojnę? Czyjej produkcji są rakiety z jednej i z drugiej strony. Ci sami robią biznes co w czasie II wojny światowe.
gość
3 miesiące temu
Palestyna - zginęło 145 osób, 1100 rannych, izrael zginęło 10 osób. 500 rannych!!!!!!
bEsfTmgj
Oooop
3 miesiące temu
Rakieta spadła na terrorystów ?
vcb v
3 miesiące temu
wojny, konflikty, zamachy, nienawiść, wrogość, napięcia - to wszystko jest do pupy, co tu można więcej powiedzieć, czy wymyślić w temacie?
Eryk
3 miesiące temu
no chyba na tym polega zawód korespondenta wojennego...
ic ek
3 miesiące temu
dlaczego za zabitych pingwinków zaliczją eskimosów, który zginęli z własnej głupoty w synagodze?
Nika
3 miesiące temu
Palestynczycy to araby, muzułmanie, ciapaci, beżowi, terroryści! A zwłaszcza Hamas! A wy ich bronicie?!! Arabusow, którzy by wam gardlo poderznęli,niewiernym? Izrael dobrze robi, że ich kosi, inaczej rolzeźliby się na całą Europę i nam doskwierali.
Nik
3 miesiące temu
Wolna plastelina!!!
Taaa
3 miesiące temu
Na Izrael dziennie spada 1000 rakiet . Hamas odnowił wojnę bo pomoc międzynarodowa zaczęła słabnąć a samemu do pracy się nie chce lenie i nieroby . Prawie wszędzie u arabów syf brud i niechlujstwo. Kto był ten wie.
Hahaha
3 miesiące temu
Ale fotomontaż .
GreenScreen
3 miesiące temu
Nie umniejszając tragedii mieszkańców tamtejszych terenów, czy tylko mi się wydaje, że pani dziennikarka została umieszczona na tle green screen, a film z eksplozją został dodany w postprodukcji? Sylwetka tej pani oraz oświetlenie wydają mi się zbyt wyostrzone i nienaturalne.
Outlander
3 miesiące temu
A mnie nie jest żal Żydów. Nie jestem antysemitą, ale historia pokazuje jakie zakłamanie i manipulację niesie ten naród. Narod wybrany?
bEsfTmgb
Palestinian L...
3 miesiące temu
Palestinian Lives Matter!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić